Вхід | Реєстрація
vartua.com » Детальний перегляд новини
Реклама:

Лікування грибка нігтів (оніхомікозу) лазером

Лікування грибка нігтів (оніхомікозу) лазером
Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті

Грибок нігтів (оніхомікоз) – це неприємне, поширене і важковиліковне інфекційне захворюваня, яке при несвоєчасному лікуванні, може призвести до важких ускладненнь. Крім того, оніхомікоз приносить масу незручностей, таких як: неприємний запах, свербіж і непрезентабельний вигляд нігтів.

Це захворювання зустрічається дуже часто. Згідно статистики, при обстеженні воно діагностується у кожного 10-го жителя України. Найчастіше вражаються нігті на ногах, але в запущених випадках, можуть страждати нігтьові пластини на руках.

Не поспішайте говорити, що ця стаття не для вас! Ми розвіємо два найпоширеніші міфи, які, на жаль, сприяють поширенню грибку нігтів.

Міф 1 «Зі мною такого не трапитися, адже я слідкую за собою». Насправді підхопити цю хворобу дуже просто. Для цього достатньо один раз надіти чужі кімнатні капці або ж сходити в лазню, басейн чи інші громадські місця.

Міф 2 «Грибок легко лікуватися». Не тіште себе ілюзіями, що використання розрекламованих мазей швидко і ефективно позбавить вас від проблеми. Оніхомікоз дуже важко виліковується через те, що основний осередок інфекції знаходиться всередині нігтьової платини, яка погано піддається впливу лікарських препаратів. Більшість пацієнтів витрачають щонайменше рік на те, щоб позбутися захворювання, при цьому приймаючи досить токсичні для організму препарати. Вже не кажучи про можливість рецидиву.

А ви впевнені, що у вас немає грибка?

Основні симптоми оніхомікозу:
• потовщення, відшарування або ламкість нігтьової пластини;
• втрата блиску і зміна кольору нігтя. З’являються жовті, коричневі, сірі і навіть зеленуваті плями;
• піднігтьовий гіперкератоз (скупчення рогових мас під пластинкою нігтя);
• запалення навколонігтьового валика;
• свербіж;
• поява подразнення і почервоніння в ділянках між пальцями;
• неприємний запах.

Як ефективно боротися з грибком?

У нас є хороша новина для всіх тих, хто втомився боротися з цією недугою. Вперше в Україні пропонується методика лікування грибка нігтьової пластини лазером. Це методика 2014 року і саме у Львові, в нашій клініці, ви зможете випробувати її ефективність!

У чому суть методики? Для проведення лікувальної процедури використовується сучасний лазер SmartSculpt імпортного виробництва. Довжина світлового пучка, який випускає лазер, ідеальна для проникнення всередину нігтьової пластини та ефективного знищення осередків інфекції.

Під час процедури лазер спрямовується на уражену нігтьову пластину, створюючи рівномірний нагрів по всій поверхні нігтя, знищуючи спори і стимулюючи ріст здорового нігтя.

Переваги лазерного лікування оніхомікозу:
1. Ефективність. Як показує практика, з допомогою даної методики можна знищити практично будь-який вид грибка, на будь-якій стадії його розвитку;
2. Швидкість. Лікування захворювання за допомогою лазерної терапії займає приблизно 3-4 місяці, тоді як для класичного лікування знадобитися приблизно 12 місяців;
3. Безпека. Вплив лазера в жодному разі не шкодить нігтьовій пластині або шкірі навколо неї. Він впливає тільки на інфекцію. Крім того, в більшості випадків, таке лікування не вимагає додаткового прийому медичних препаратів. При класичному лікуванні даного захворювання пацієнтові доводиться приймати досить токсичні для організму препарати, які особливо згубно впливають на печінку і нирки;
4. Безболісність. Процедура лікування не викликає жодного дискомфорту;
5. Ціна. На перший погляд може здатися, що процедура досить дорога, але якщо ви підрахуєте всі ваші витрати на мазі, креми, пігулки та інші необхідні засоби лікування, сума виявиться набагато меншою;
6. Немає протипоказань і побічних ефектів;
7. Зменшується ризик рецидивів.

Профілактика оніхомікозу

Лазерне лікування – це не панацея і хоча воно істотно зменшує ризик рецидиву, та все ж не гарантує того, що ви не зможете підхопити інфекцію вдруге. Саме тому, вам самим доведеться бути уважнішми. Щоб вилікувати оніхомікоз, потрібен системний підхід і жодного переривання лікування. На початку, в середині та в кінці лікування необхідно дезінфікувати взуття. М’яке взуття, таке як, наприклад, кімнатні капці краще взагалі викинути. Шкарпетки після прання потрібно прасувати при високій температурі. Періодично мийте і дезінфікуйте поверхні, оскільки спори грибка можуть деякий час зберігати свою життєздатність навіть на підлозі.

Перед початком лазерного лікування оніхомікозу, необхідно проконсультуватися з досвідченим дерматологом.
Надруковано : 28-08-2018  |  Джерело : Центр пластичної та естетичної хірургії КЛ на залізничному транспорті  |  Розділ : Статті та огляди |  Переглядів : 320
1404 . 11733 . 48278761