Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Джорджія релакс клуб

Джорджія релакс клуб

Додано : 01-01-2015  |  Переглядів : 3622
У "Джорджії" працюють кваліфіковані та досвідчені косметологи. Косметологічний кабінет обладано сучасною апаратурою натуральної дії. "Джорджія" не використовує засобів оперативного втручання. Природна краса - понад усе.
ОСНОВНІ КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПРОЦЕДУРИ:
1. Моделювання ("Modelade") Spiller
Стимулююча процедура.
Активізує енергетичну діяльність клітин, стимулює клітинне дихання та обмін речовин, сприяє виведенню токсинів, покращує здатність шкіри утримувати необхідну кількість вологи і відновлює епідермальний бар'єр.
2. Ліфтингова процедура "Санвіта" Spiller
Володіє заспокійливою, розслаблюючою та антистресовою дією, знімає м'язове напруження. Забезпечує інтенсивну зволожуючу дію, покращує мікрорельєф, розгладжуючи і наповнюючи шкіру.
3. Лікування коллагеном з ДНК Spiller
Забезпечує глибоке зволоження та утворює на шкірі захисний гідрофільний бар'єр, стимулює клітинний метаболізм, регенерацію та відновлення клітин.
4. Енергетична процедура Spiller гармонія та краса
Спа- процедура + ремоделююча енергетична маска. Стимулює клітинну активність і оксигенацію клітин. Збільшує енергетичний потенціал.
5. Не хірургічна підтяжка шкіри обличчя, шиї, декольте Spiller
Ефективний anti-age догляд. Дія направлена на нейтралізацію старіння: зморшок, в'ялості, набряку, другого підборіддя, деформації овалу обличчя, розширених капілярів. Забезпечує максимальний ліфтинг шкіри обличчя. Прекрасна процедура перед святковими днями.
6. Зволоження профілактика старіння
Покращує тонус шкіри, має заспокійливу дію. Відновлює епідермальний бар'єр і захищає шкіру від агресивної дії навколишнього середовища.
7. Антиоксидантна процедура Algology
Виражена омолоджуюча дія, корекція глибоких зморшок і розгалдження дрібних. Перешкоджає появі ознак старіння. Відновлює та укріпляє еласто-коллагеновий каркас шкіри.
8. Антикуперозний догляд
Лікування чутливої шкіри - заспокоює, зволожує, укріпляє стінки судин, підсилює регенерацію і захист епідермусу, відновлює РНК і ДНК клітин, має протинабрякову дію.
9. Атравматична чистка для будь-якого типу шкіри Spiller
Здійснює ранозаживляючу дію, розсмоктуючу і протизапальну.
10. Мануальна глибока чистка для проблемної жирної шкіри
Антибактеріальна і протизапальна дія. Нормалізує функцію сальних залоз, володіє адсорбуючим і детоксикуючим ефектом.
11. Пілінг для корекції акне в стадії запалення, постакне, шрамів і пігментації Algologie
Здійснює зволожуючу, в'яжучу, очищаючу, протизапальну, антисептичну, протигрибкову і відбілюючу дію.
12. Пілінг базовий Algologie
Проводиться в якості передпілнгової підготовки. Володіє вираженою кератолітичною і зволожуючою дією, видаляє комедони, покращує текстуру і колір шкіри.
13. Пілінг для профілактики і корекції фото- і хроностаріння Algologie
Нормалізація кератинізації, зволоженості, вирівнювання пігментації і підвищення мікрорельєфу шкіри. Синтез коллагена, покращується якість еластичних волокон.
14. Догляд за жирною шкірою
Процедура в період загострення. Акне - контроль. Протизапальний ефект, дезінтоксикаційний, володіє антибактеріальною та вираженою пісушуючою дією.
15. Догляд за жирною шкірою в стадії ремісії
16. Догляд за чутливою шкірою
Процедура заспокоює чутливу шкіру, покращує її стан, підвищує тонус судин, покращує і вирівнює тонус шкіри. Відновлює структуру і функцію епідермального бар'єру. Сприяє вирішенню основних проявів підвищеної чутливості шкіри - гіперимія, свербіж, печія, шелушіння.

Масаж: Загальний, Класичний, Спортивний, Іспанський, Медовий, Аргановий

Перукарня: Стрижки, Зачіски, Керотонування, Фарбування. Мілірування, Нарощування

Манікюр і педикюр: Звичайний, Гігієнічний, Європейський, Французький, Дитячий, Нарощення

ДЖОРДЖІЯ СПОРТ

Фіт-шейп: програми різних напрямків (тай-бо, калланетика, пілатес, фіт-бол, кардіо програми, стетчінг, силові та ін.). Кожне заняття протягом місяця змінюється, комбінуються програми з різною інтенсивністю. Включаються в роботу всі групи м'язів, що дає змогу досягнути бажаного результату та почуватися відмінно!
РОЗУМНЕ ТІЛО:
PILATES: без ударних навантажень, зміцнюються всі основні групи м'язів, скеровується на опорно-руховий апарат, пропрацьовуються глибокі м'язи, покращується кровообіг, робота внутрішніх органів, пришвидшується обмін речовин, з'являється тонус.
Стретчінг: комплекс вправ на відновлення фізично-емоційного стану, відновлюється рухливість суглобів, спрямовано на еластичність в повільному темпі, статичні вправи (утримання певної пози)
Йога: комплекс вправ з асан різної складності. Скеровано на гармонійне навантаження усіх м'язів
Фіт-Йога: поєднання йоги та фітнесу
Оздоровча гімнастика: полегшена програма для відмінного самопочуття у будь-якому віці незалежно від стану здоров'я
Аеробно-силові програми: аеробіка з використанням спортивного інвентаря (гантелі і степ-платформи). Найкраще для сильних жінок
Zumba: танець і аеробіка! Все що треба для гарного настрою!
Power Fit: аеробіка і силові навантаження для ідеальної фігури (для тренованих дівчат)
Інтервальне тренування: чергування аеробіки і силових вправ (різновиди: ходьба, стрибки, використання гантель і степ-платформи)
Степ: ідеальні ноги у будь-якому віці!
Танцювальні програми: танці для настрою та відмінного фізичного самопочуття. Для будь якого спортивного рівня
Belly Dance: східний танець живота. Для справжніх Шахерезад:)
Стриппластика: танцювальна програма на вдосконалення гнучкості та пластичності
Фітнес для обличчя: вправи для м'язів обличчя і шиі, спрямовані на зміцнення мімічних м'язів, покращення овалу обличчя і стану шкіри, ліквідацію зморщок , "мішків пвд очима" і подвійного підборіддя, підвищення еластичності і пружності шкіри; корегування всіх груп м'язів обличчя. Фітнес обличчя зробитть обличчя привабливим і підтягнутим! Найкраща фітнес програма м. Львів.
Для дітей та підлітків:
сучасна хореографія (вік 6-13 років - для загального розвитку, різні види танців: рок-н-ролл, латино-американські, сучасні)
брейк-данс - трюки та викрутаси :)
розвиваюча гімнастика (вік 3,5 - 6 років)
BELLY DANCE (Беліданс): східний танець - один з найкрасивіших, найпластичніших та найефектніших танців у світі (для дівчат від 8 до 15 років)
FREE FIGHT (Фріфайт): ефективне поєднання усіх видів бойових єдиноборств (для хлопців від 9 до 15 років)
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
695 . 21279 . 29967291