Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Центр медичних інновацій Novo (Ново)

Центр медичних інновацій Novo (Ново)

Додано : 13-01-2016  |  Переглядів : 2769
ІНТРО ЛЮБІТЬ ЖИТИ!
Що виділяє людину, котра по-справжньому любить життя? Чи Ви такі? Адже це почуття, котре допомає нам разом подолати перешкоди, що з'являються на життєвому шляху кожного? І якщо ми впевнені та спокійні, володіємо належними знаннями, навиками та сучасними технологіями - тоді нам нічого хвилюватись… Тому ми щиро бажаємо усім нам впевненості, волі та сили духу, віру в перемогу над усіма негараздами. Будьмо такими самі і вчімо цьому наших дітей.

Запрошуємо до нашого товариства, до гурту однодумців, котрі попри традиційні привітання говорять один одному ще одне.
Сьогодні скажемо його і Вам – ЛЮБІТЬ ЖИТИ!

NOVO-МІСІЯ
Ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим котегоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства. Ви хочете переконатись у належному стані свого організму чи відчуваєте якусь стурбованість з приводу стану свого здоров’я? Медичний Центр "NOVO" створений для того, щоб допомогти всім отримати легко та комфортно сучасні, ВИСОКОТОЧНІ МЕДИЧНО-ДІАГНОСТИЧНІ ПОСЛУГИ. Адже будь-яку хворобу легше попередити, ніж потім лікувати. Тому ми впевнені, що СТАНЕМО ВАШИМ ДОВІРЕНИМ ДРУГОМ, і допоможемо запобігти можливим помилкам в збереженні свого здоров’я та повноцінного способу життя.
NOVO – так ми назвали себе. Бо ми прагнемо БУТИ НОВИМИ і вже багато в нашому діагностичному центрі відповідає цій досить амбітній та інноваційній назві. Від комунікативної ідеології щодо наших пацієнтів до новітніх технологічних рішень, котрі були закладені у виготовлення та подальшу роботу нашого обладнання, аналогів якому нема в Західній Україні. І недаремно ми відкрили свій центр саме в міській дитячій клінічній лікарні. Бо ми так хотіли. Бо діти – це наше нове життя нашої держави і наших родин.
Пам'ятаєте, ВСЕ НАЙКРАЩЕ - ДІТЯМ! Цього ніхто не відміняв і не відмінить! Впевнені, що й ДОРОСЛІ ПАЦІЄНТИ гідно оцінять переваги нашого обладнання та фаховість нашого персоналу. Габарити обладнання дозволяють обстежувати пацієнтів навіть з дуже великими формами тіла. А точні результати обстеження та консультації наших фахівців допоможуть визначити для Вас ефективний курс лікування.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ЛЮБІТЬ ЖИТИ!

NOVO-ЗАСОБИ
На Вас чекає кваліфікований та привітний персонал. Підбором професійних адміністраторів ми займались не один день. А досвід та знання наших лікарів, впевнені, не викличе ніяких сумнівів. А ще вони в нас дуже добрі психологи і педагоги. Ваші діти позбудуться остраху перед медичним закладом. Хоча, чому тільки діти...
Центр оснащений всім необхідним для роботи. Нами придбано тільки нове безпечне перевірене обладнання провідник виробників. Ним могли б похвалитись кращі світові діагностичні центри та клініки.
Зокрема:
- магнітно-резонансний томограф Optima MR450w GE Healthcare;
- комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime;
- апарати ультразвукової діагностики: ультразвукові сканери Accuvix V20 Prestige та MySono U5 Samsung.
І ще всього багато іншого… Ми приділяємо значну увагу комунікативним технологіям. Це і багатоканальні телефонні лінії, і попередній запис в зручний час, і історія Ваших до нас візитів та архів досліджень у Вашому особистому кабінеті на нашому сайті.
До речі, Ви вже зареєструвались?...
Ми все зробимо, щоб Ви назвали нас хорошими, корисними, одним словом, справжніми друзями. І пам'ятаєте? Ми з Вами ЛЮБИМО ЖИТТЯ!

Ліцензія МОЗ України АE № 571227 від 16.10.2014 р.

Наша сторінка: novo.lviv.ua
Ми є на інстаграм: https://www.instagram.com/medicalcenter_novo/ та фейсбук https://www.facebook.com/NOVOCENTRE/
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
488 . 18862 . 20684916