Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Гуртівня секонд хенд

Гуртівня секонд хенд

Додано : 10-05-2016  |  Переглядів : 653
Прямі поставки одягу Second Hand з:
Англія - оригінал (домашній, контейнерний збір), Італія, Норвегія, Великобританія, Європа - сорт.
Завжди в наявності одяг 4-5 фірм - постачальників "Плачучий хлопчик", "Кейтерінг", "Норвегія", "Шотландія", "Вертоліт" і т.д.
Гнучка система знижок.
Є можливість гуртових поставок в межах України (від 15 тон).

В асортименті нашого магазину ви знайдете речі не тільки для себе, а й для всієї сім'ї - завдяки наявності будь- яких кольорових рішень в одязі, нестандартних розмірів і в цілому одягу будь-якого типу, незалежно від приналежності і сезонності.

Наш магазин SECOND HAND ORIGINAL зарекомендував себе як надзвичайно відповідального постачальника якісного одягу з Європи.

Ми серйозно підходимо до вибору одягу, яку після належить продати.

Працюючи без посередників, ми напряму співпрацюємо європейськими сортувальними фабриками, і самі здійснюємо поставки великих партій товарів секонд хенд в країну.

Вся продукція має сертифікат, що гарантує якість і належну санітарну обробку одягу, річ ми дбаємо про те, щоб наші клієнти знайшли не тільки якісний одяг, а й щоб вона потім довго їх радувала.

Завдяки тому, що ми працюємо без посередників, ціни на наші товари секонд хенд значно нижче, ніж у багатьох конкуруючих компаній.

Крім того, ми укладаємо договори про продаж великих і дрібних гуртових партій.

Ми відповідально ставимося до нашої роботи і прагнемо підтримувати репутацію, тому клієнти повинні бути впевнені, що співпраця з нами буде довгостроковим і взаємно виженемо, на найкомфортніших умовах.

У широкому спектрі представлений оригінальний - жіночий, чоловічий та дитячий, нижня і верхня одяг, літня і зимова, а крім того, взуття секонд хенд та галантерейні вироби.

Речі, які ми пропонуємо клієнтам - тільки найвищої якості, у нас ви не знайдете речей третьої категорії, оскільки вони вилучаються в ході контролю за якістю.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
159 . 2914 . 16484283