Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Ендопротезування в Києві, лікар Підгаєцький Віталій Михайлович

Ендопротезування в Києві, лікар Підгаєцький Віталій Михайлович

Додано : 20-05-2016  |  Переглядів : 2366
ПІДГАЄЦЬКИЙ ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ - Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.

Лікування захворювань суглобів та травматичних пошкоджень кісток та суглобів (ендопротезування та остеосинтез) м.Київ, ДУ ”Інститут травматології та ортопедії НАМН України”, Клініка ортопедії та травматології дорослих (клініка №2), “Республіканський центр ендопротезування суглобів”.

До нас можна потрапити з Центрального залізничного вокзалу м. Києва, автобусом №7 та маршруткою 18+7, зупинка ”Інститут травматології та ортопедії”, 6 поверх, клініка №2.

Основними скаргами пацієнтів при зверненні до лікаря є біль, обмеження рухів у суглобі, порушення функції кінцівки. Причиною цих скарг зазвичай стає остеоартроз, асептичний некроз голівки стегнової кістки, перелом шийки стегнової кістки, ревматоїдний артрит, хвороба Бехтерева. На ранніх стадіях хвороби проводиться консервативне лікування, на пізніх стадіях позбавити хворого від болю, відновити рух у суглобі й опірність кінцівки можливо тільки за допомогою ендопротезування суглоба.

Захворювання і травми, при яких рекомендоване ендопротезування кульшового суглоба:
• перелом шийки стегнової кістки
• остеоартроз асептичний некроз голівки стегнової кістки ревматоїдний артрит
• анкілозуючий спондиліт (хвороба Бехтерева)
• системний червоний вовчак

Про себе:

У 1997 році закінчив Вінницький державний медичний університет імені М.І. Пирогова. З 1997 р. по 1999 р. навчався в інтернатурі на базі кафедри травматології та ортопедії №2 КМАПО імені П.Л. Шупика, ортопедичного відділення Черкаської обласної лікарні, за спеціальністю травматологія і ортопедія. З лютого по грудень 1999 року працював лікарем ортопедом-травматологом в Уманській міській лікарні. З 1999 по 2001 р. навчався в клінічній ординатурі в Інституті травматології та ортопедії АМН України за спеціальністю травматологія і ортопедія. З 2002 року працює у відділі ортопедії та травматології дорослих ДУ ”ІТО НАМНУ”, на базі якого функціонує “Республіканський центр ендопротезування великих суглобів”. В травні 2011 року захистив кандидатську дисертацію на тему: ”Тотальне безцементне ендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба”. Дисертація присвячена покращенню ефективності тотального безцементного ендопротезування у хворих на остеоартроз Автор 87 наукових праць, трьох монографій, 10 патентів, 7 з яких стосується ендопротезування кульшового суглоба. Один з авторів-розробників вітчизняного безцементного первинного та ревізійного ендопротезів кульшового суглоба “ІТО-Мотор Січ”.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
526 . 22189 . 24567180