Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Хеммель-Україна, техніка для подрібнення

Хеммель-Україна, техніка для подрібнення

Додано : 16-11-2016  |  Переглядів : 334
ТзОВ "ХЕММЕЛЬ-Україна" працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідну співпрацю. Окрім того, ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.

Підприємство ТзОВ "Хеммель-Україна" було засноване у 2007 році як виробник подрібнювальної техніки. Незважаючи на такий короткий термін існування підприємство зуміло досягти надзвичайних результатів, а саме: здобуло визнання своєї продукції у таких країнах: Німеччина, Росія, Саудівська Аравія, Болгарія, Білорусь, Литва, Вірменія, а також Україна. Продукція пройшла сертифікацію у відповідності до державних норм УкрСЕПРО у системі безпеки та експлуатації.

Основним видом діяльності ТзОВ "Хеммель-Україна" є виготовлення подрібнювальної техніки: рубальні машини, первинний та вторинний подрібнювачі, сортувальні лінії, циркулярні пили, транспортери, подаючі столи, колуни, пилоколуни.

ТзОВ "Хеммель-Україна" здійснює розробку, конструювання, монтаж та встановлення як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки, конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки та найкращих експлуатаційних параметрів.

Перспектива використання подрібнених відходів деревини спонукала для створення рубальної машини моделі RM 41. Стаціонарна рубальна дискового типу машина призначена для подрібнення відходів деревообробки: рейки, обапіл, горбилі, відходи лісопиляння. Використання тріски/щепи: виробництво ДСП та ДВП, брикетів та для опалення котла. Для подрібнення відходів діаметром до 180 мм пропонуємо подрібнювачі RM: електричного тракторного та дизельного приводу продуктивністю 15 м3, а також на замовлення виготовляємо RM 41.355 для подрібнення відходів діаметром до 220 мм продуктивністю до 50 м2. На спецзамовлення можемо виготовити рубальну машину марки RM 42.311, яка подрібнює деревину діаметром до 300 мм.

Пропонуємо Вам звернути увагу на модель рубальної машини типу RM 52.3, тракторного приводу з причіпним пристроєм - для подрібнення відходів деревини. Машина обладнана триножовим рубальним механізмом, а також додатково додається комплект ножів. Продуктивність - до 15 м3/год., максимальний діаметр при подачі 180 мм. Розмір кінцевої фракції здебільшого до 20х20х5 мм (є можливість регулювати розмір фракції на виході). Витрати палива - 8 - 10 літрів на годину.

Пропонуємо подрібнювачі великих потужностей, які дають продуктивність 25-80 т/год. залежно від завантажувального матеріалу та без обмеження габаритів матеріалу при подачі. Деревоподрібнювальний комплекс - для лінії з виготовлення паливних брикетів та пелет. Комплекс складається з трьох одиниць: рубальна машина RM 41, бункер-дозатор та рубальна машина RM 71. Продуктивність даного комплексу становить 8 м3/год. Розмір матеріалу після вторинного подрібнення 0 - 12 мм.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте компетентного і професійного партнера, який допоможе впровадити Ваші ідеї у життя!
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
30 . 2566 . 14972063