Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Французькі натяжні стелі Гарна Хата

Французькі натяжні стелі Гарна Хата

Додано : 24-11-2016  |  Переглядів : 3009
Компанія "Гарна Хата" надає повний цикл робіт і послуг по натяжним стелям з 2005 року.
Працюємо в Луцьку, Рівному, Львові та області. Ми встановили натяжні стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах,басейнах, кафе, їдальнях тощо ...
Фірма "Гарна Хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Великий каталог кольорів. Широкий вибір різновидів плівки в Вашу оселю:
- матові натяжні стелі
- матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук)
- глянцеві натяжні стелі
- глянцеві натяжні стелі з фотодруком
- натяжні стелі з неоновою підсвіткою
- натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка)
- натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі)

Натяжні стелі пройшли сертифікацію якості та відповідності. Перевірені МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ! Матеріали перевірені і відповідають всім санітарним нормам та не зашкодять Вашому здоров'ю.
Каталог кольорів: garnahata.ua/katalog-koloriv/

Інформація про компанію "Гарна хата"
Що відрізняє нашу компанію від інших?
1. Співробітники компанії Гарна Хата щороку відвідують курси підвищення кваліфікації за кордоном.
2. Весь комплекс робіт проходить суворо із застосуванням професійнго інструменту.
3. Ми створюємо відмінні умови для роботи наших монтажників, тому плинність кадрів - це не про нас. І ось вже протягом більше восьми років ми працюємо одним дружним колективом.
4. Сировина для натяжних стель закуповується нашою компанією безпосередньо від виробників, минаючи посередників, що дозволило нам створити гнучку цінову політику.
5. Наша компанія пропонує для українців унікальний асортимент кращих французьких і німецьких безшовних стель нового покоління.

Сьогодні натяжні стелі пропонуються багатьма компаніями, завдяки чому мешканці України зрозуміли, що стати власником таких стель вигідно, легко і швидко. Однак процес цей не такий вже простий, як це може здатися після перегляду відео роликів, яких в інтернеті велика кількість.
Монтаж натяжної стелі - це робота, що вимагає великого професіоналізму, впоратися з якою можуть тільки справжні фахівці з великим обсягом знань і досвіду. Погодьтеся, неякісне виконання може перекреслити всі переваги такої стелі, а для їхнього власника може ще й стати зіпсованою плямою в інтер'єрі і даремно витраченими грошима.

Наша компанія знаходиться на вітчизняному ринку натяжних стельових конструкцій, починаючи з 2005 року. Коли ми з'явилися на ринку, послуги монтажу натяжних стель носили виключно ексклюзивний характер і вимагали особливого підходу при роботі, оскільки такі стелі могли собі дозволити тільки володарі дуже дорогих інтер'єрів.
Тому з самого початку компанія ГАРНА ХАТА вибрала напрямок надання послуг на вищому рівні і для досягнення цієї висоти, нам довелося чимало попрацювати, щоб набрати в штат справжніх професіоналів своєї справи. За таким самим принципом нами підбиралися постачальники сировини. За роки свого існування на вітчизняному ринку нам вдалося завоювати загальну повагу і визнання, а також масу позитивних відгуків від задоволених клієнтів.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
145 . 12734 . 15619357