Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Магазин домашнього текстилю Limaso

Магазин домашнього текстилю Limaso

Додано : 16-06-2017  |  Переглядів : 391
Торгова марка “LiMaSo” була заснована у 2004 році і відтоді надає послуги із пошиття та реалізації текстильної продукції.
Фірма LiMaSo здійснює пошиття та продаж широкого асортименту текстильної продукції для домашнього вжитку та готельно-ресторанного сектору із високоякісних тканин провідних європейських виробників. Ми гарантуємо якісне виконання замовлень досвідченими швачками, помірні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці-дизайнери надають клієнтам рекомендації щодо вибору стилістики оформлення інтер’єру, консультації щодо підбору текстилю, допомогу у виборі найбільш відповідного стилю для помешкання клієнтів, рекомендації і допомогу в розробці дизайну домашнього текстилю. LiMaSo регулярно бере участь в основних міжнародних виставках і ярмарках текстилю та індустрії HORECA в Києві. Власники фірми щороку відвідують міжнародні виставки текстилю та домашнього декору у Європі. Таким чином, ми відслідковуємо найбільш актуальні напрямки і тенденції у виробництві тканин і текстильних виробів для дому та готельно-ресторанної сфери.

Ми надаємо такі послуги:
• пошиття домашнього текстилю (скатертин, серветок, доріжок на стіл, фіранок, штор і гардин, декоративних наволочок, фартухів, халатів та рушників);
• пошиття ресторанного текстилю (штор, фіранок, скатертин, серветок, доріжок на стіл, фуршетних спідничок, чохлів на крісла);
• пошиття готельного текстилю (штор, фіранок, простирадл, наволочок, покривал, наматрасників, халатів, рушників і тапочок).
• пошиття текстильних виробів для садових меблів;

Запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер’єру і архітекторів.
У Львові ми відшивали текстильні вироби для таких готелів як: “Nobilis”, “Citadel Inn”, “Atlas Deluxe”, “Панська Гора”, “Варшава”.
Для ресторанів: “Грушевський Cinema Jazz”, “Кумпель”, “Голодний Микола”.
Також наші фахівці-дизайнери постійно працюють на виїздах в приватні будинки клієнтів по Львівській області, де допомагають підбирати текстильні вироби, розробляють вироби під замовлення, проводять заміри і навішування вже готових виробів.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
33 . 2923 . 14972420