Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Фіус, спільне італо-українське підприємство

Фіус, спільне італо-українське підприємство

Додано : 16-06-2017  |  Переглядів : 473
ПП "Фіус" італо-українське виробництво і реставрація художніх меблів з масиву деревини пропонує послуги: виготовлення, в тому числі за індивідуальним замовленням (по фото, кресленням, візуалізаціям) ремонт, лакування, перефарбування оббивка, перетяжка виготовлення копій та тиражування різьблених меблів та їх елементів художній розпис, спец-ефекти, позолота, крек-ефект та інші.

Спільне підприємство по виробництву, реєстрації та реалізації меблів в класичному та сучасному стилі з масиву деревини засноване в 1999 році в м. Львові, Україна.
Італійське обладнання, технології, висококваліфікований персонал, тканини, фурнітура та оздоблювальні матеріали провідних фірм світу забезпечують в першу чергу високу якість та вишуканий дизайн меблів на рівні світових стандартів. СП "Фіус" занесено в "Книгу Ділової Еліти України" 2000 р. та нагороджено Орденом "Бездоганна Ділова Репутація".

“Фіус” пропонує добротні та елегантні м'які та корпусні меблеві конструкції з масиву деревини. Це ідеальне поєднання зручності та естетики. Завдяки використанню професійних навиків, ми вдало поєднуємо новітні технологічні інновації та мистецтво ремесла. Висока якість підготовки матеріалів забезпечує високу якість продукції.

Для нашої продукції ми використовуємо тканини та фурнітуру провідних фірм світу. Це дозволяє нам задовольняти естетичні та функціональні потреби вимогливих клієнтів.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
133 . 3844 . 17548488