Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Ясень

Ясень

Додано : 22-06-2017  |  Переглядів : 610
Колективне підприємство «Ясень» є одним з провідних виробників деревообробного обладнання та столярних виробів в Україні. З часу заснування в 1996 році, підприємство вдосконалювалось з урахуванням вимог та потреб сучасного споживача і переросло в потужне виробництво, в процесі якого освоєно і запроваджено випуск верстатів, які забезпечують потреби деревообробної галузі не лише в Україні, а й за її межами.
Набутий за 14 років досвід дав фірмі можливість зайняти значне місце в деревообробній індустрії. За час своєї діяльності за підприємством закріпилась репутація надійного партнера, який здійснює поставки продукції, несе гарантійні зобов’язання, надає послуги з проведення монтажних робіт та сервісного обслуговування. Підприємство зарекомендувало себе як виробник продукції з чудовим співвідношенням ціна-якість. Ми працюємо з впевненістю, що споживачі достойні найкращого.
КП «Ясень» - це сучасна виробнича база, перевірені технології, а також кваліфіковані майстри професіонали. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції , які реалізуються на індивідуальне замовлення.
Колектив фірми завжди перебуває у творчому, науковому та професійному пошуку, спрямованому на вдосконалення якісних показників продукції.
КП «Ясень» є постійним учасником вітчизняних та міжнародних виставок. Продукція фірми багаторазово відзначалась дипломами та почесними відзнаками.
Участь у міжнародних та республіканських виставках є одним з елементів динамічного розвитку фірми. Використовуються такі форми співпраці як обмін ідеями, вивчення сучасних технологій в закордонних фірмах.
КП «Ясень» являється інжинирінговою компанією та надає послуги в якості генерального підрядника будівельних робіт та виробництва обладнання, працює з багатьма підрядними фірмами України. Запрошуємо до співпраці і Вас. Завжди будемо раді розглянути Ваші пропозиції з питань співробітництва.

ПРОДУКЦІЯ:
Вікна та балконні блоки
Вхідні та міжкімнатні двері
Меблі, меблеві фасади
Сходи
Декоративне оздоблення
Дерев'яне будівництво
Деревообробне обладнання
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
81 . 1372 . 14067593