Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Dia Granit, гранітні пам'ятники у Львові

Dia Granit, гранітні пам'ятники у Львові

Додано : 14-07-2017  |  Переглядів : 1471
Ексклюзивні гранітні пам'ятники у Львові та області. Надмогильні гранітні пам'ятники Львів, гробівці, арки, стелли, мармурова крихта, оздоблення.
Наша компанія працює на українському ринку більше 25-ти років. Маємо великий досвід роботи.
Пропонуємо великий вибір надмогильних пам'ятників як з українського, так і з іноземного граніту. Серед українського граніту ми працюємо з такими як:
УКРАЇНСЬКИЙ ГРАНІТ:
Покостівський;
Капустянський;
Токівський;
Габро;
Лабрадорит;
Дідковичі;
Межирічка;
Лезнік;
Віолет та інші.
ПАМ'ЯТНИКИ - ІНОЗЕМНИЙ ГРАНІТ
Maple Red;
Blue Pearl;
Black;
Impala;
Himalaya Blue;
Paradizo;
Sea wave white;
Juparana Colombo;
Orion;
Yunnan green;
Queen pink та інші.
НАДГРОБНІ ПАМЯТНИКИ ЛЬВІВ
Існує велика виставка готових комплектів пам'ятників у Львові. Проектуємо памятник Львів за Вашим індивідуальним замовленням і виготовляємо в найкоротші терміни. Встановлюємо памятники та проводимо благоустрій території. Маємо великий асортимент фурнітури для оздоблення памятника (вази, хрести, підсвічники, кутники, статуї, барильєфи, та ін.) таких італійських виробників як: Gaggiati, Lorenzi, Pilla, та ін.
З асортиментом та цінами на гранітні пам’ятники Ви можете ознайомитись на нашому сайті.
Також пропонуємо великий асортимент фурнітури для пам'ятників (вази, лампадки, хрестики, квіти, кутники, чаші, лавки та ін.)
Найдешевші ціни на лампадки (підсвічники) у Львові!!!
ПАМЯТНИКИ ЛЬВІВ - ДАЄМО ГАРАНТІЮ НА ГРАНІТ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКІВ.
Також можемо запропонувати великий асортимент інструменту по обробці каменю (пили, липучки, сухорізи, фрези та ін.), засоби по догляду за памятником та клеї визнаних італійських виробників таких як General, Otto та інші. Постійно працюємо над розширенням асортименту.
Ми завжди відкриті для наших клієнтів і запрошуємо до співпраці потенційних партнерів!
Пам'ять про минуле - це те, що робить нас людьми. Ми дбайливо зберігаємо численні фотографії з сімейних свят та малюнки наших дітей ... І точно так само ми завжди зберігаємо спогади про померлих близьких, рідних, друзів, адже ми навіки пов'язані з ними душевними узами ...
Надгробні споруди покликані не тільки прикрашати могилу і виділяти її серед інших, але й увіковічнювати пам'ять про померлу людину. Пам'ятники та надгробки стають місцем спомин душі покійного, місцем, до якого ми приходимо, щоб згадати все те хороше, що пов'язувало нас з померлим. Гранітні пам'ятники Львів фото та надгробні плити - це можливість востаннє віддати данину пам'яті тим, хто був нам дорогий. Саме вони стають символом нашої любові і демонстрацією нашої поваги.
І всі ми, проводжаючи коханих і рідних в останню путь, хочемо зберегти пам'ять про них якомога довше. Виготовлення пам'ятників з граніту - це гарантія того, що правильно встановленому пам'ятнику ніщо не завадить простояти десятки років: ні дощ, ні вітер, ні сніг. До таких пам'ятників дійсно «не заросте народна стежка», і прийти провідати своїх «предків» до них зможуть ще багато поколінь після нас ... Наша гарантія на виготовлені пам'ятники і їх установку нашими фахівцями становить 3 роки.
Спеціалізація - виробництво ексклюзивних та меморіальних комплексів, а також виготовлення пам'ятників з граніту і т.д. Пряма співпраця з каменедобувними й обробними підприємствами по всій країні і за її межами дозволяє нам пропонувати клієнтам оптимальне співвідношення якості і ціни на гранітні памятники у Львові.
Замовити гранітні пам'ятники у Львові можливо як за ескізами з наших обширних фотокаталогів і на виставці готових виробів, так і за індивідуальними ескізами будь-якої складності (у тому числі за ескізами замовників), які будуть відображати ваше бачення того місця, в якому похована ваша близька людина. Поділяючи гіркоту Вашої втрати, гарантуємо індивідуальний підхід в оформленні замовлення на гранітні памятники Львів з урахуванням Ваших вартісних і художніх побажань. Крім того, нами буде надана всебічна підтримка при замовленні надгробної споруди. Крім основного робочого розкладу ми можемо зустрітися з Вами в будь-який зручний для Вас час за попередньою домовленістю, можливий виїзд фахівця для оформлення замовлення.
Реклама:
© 2013-2018 VARTUA.COM
106 . 5618 . 13376095