Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Медівня, ресторація

Медівня, ресторація

Додано : 20-09-2017  |  Переглядів : 618
Легенди говорять, що саме тут, у кам’яниці Дуківській жив земський суддя, який увесь свій вільний час любив проводити на пасіці. Він свято вірив у цілющі властивості меду та залюбки пригощав своїх гостей власноруч приготовленою медовухою.

Кожен поважний львівський пан і шляхетна львівська пані прагнули потрапити на гостину до судді-пасічника, щоб почастуватися цим надзвичайним напоєм.

Адже його медовуха була особлива: пилася вона легко та солодко наче нектар, голову зберігала світлою, та ще й сил і наснаги додавала.

Медівня - концептуальний заклад в самому серці історичної частини Львова.

Розташована у двох кам’яницях XVII століття: Дуківській та Серафинській, навпроти входу до знаменитої Вірменської церкви, вона приваблює гостей своєю оригінальністю та харизмою.

Тут усе просякнуте Львовом і медом. Будучи найстарішою ресторацією з нині існуючих на вулиці Краківській, “Медівня” зуміла не лише зберегти традиції, закладені ще при її створенні у минулому столітті, але й надати їм сучасне трактування.

Страви традиційної галицької кухні у новітній інтерпретації, свіжі продукти з місцевих ферм, добірний мед з найкращих локальних пасік, домашні настоянки та наливки та, безперечно, найкраща у Львові медовуха, відома своїми особливими властивостями, не залишать байдужими нікого.

До уваги гостей широка винна карта, авторські коктейлі від кращих міксологів, медове віскі та горілка з перцем власного приготування, освіжаючі домашні напої.

У літню спеку гарно сховатися у прохолоді затишних залів. Приємно також посидіти з келихом охолодженого вина на відкритій терасі, спостерігаючи за життям старовинного міста, чи відпочити від галасу у тихому львівському дворику, неквапливо потягуючи освіжаючий коктейль і насолоджуючись спокійною музикою.

Усе це Ви знайдете в “Медівні”, яка радо пригостить свого кожного гостя, починаючи з 8-ої години ранку.

На питання «ДЕ НАЙКРАЩА МЕДОВУХА У ЛЬВОВІ?» кожен обізнаний (корінний) львів’янин дасть Вам однозначну відповідь: «У МЕДІВНІ!» І скаже це щиро та зі знанням справи!

Так повелося здавна. У неперевершеному поєднанні та дієвості тандему «МЕДІВНЯ – МЕДОВУХА» впевнилося не одне покоління львів’ян і гостей міста.

Злегка п’янкий та духмяний напій, приготовлений за особливою рецептурою на найкращому карпатському меді, вже понад півстоліття є незмінною візитівкою нашого закладу, нашим надбанням і гордістю.

Ми зберегли цей нерозривний дует. МЕДІВНЯ продовжує готувати свій відомий медо-еліксир та сердечно пригощає ним. Кожен з наших гостей знову має можливість на власному досвіді переконатися у надзвичайних смакових якостях і легкості пиття цього дивовижного напою.

Більш того, для особливо вибагливих поціновувачів ми пропонуємо декілька нових варіацій смаків і міцності МЕДОВУХИ. Їх нам вдалося отримати в результаті наполегливих пошуків та експериментів з оригінальним рецептом, який, зі зрозумілих причин, ми тримаємо у суворій таємниці.

Радимо також під час гостин у нас дізнатися про чудодійні властивості МЕДОВУХИ та прихопити з собою декілька пляшок на пам'ять, щоб згодом у колі друзів чи під затишним домашнім пледом смакувати знаменитим львівським медком.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
240 . 4561 . 33838342