Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Лев, ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин, ЛКП

Лев, ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин, ЛКП

Додано : 17-11-2017  |  Переглядів : 415
Львівське комунальне підприємство “Лев” - це ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин. Наші завдання - зменшення кількості безпритульних собак та котів на вулицях Львова, безпека співіснування безпритульних тварин та мешканців міста, відповідальність власників тварин за своїх улюбленців та популяризація гуманного ставлення до тварин.

Наша місія - безпека львів'янам, захист тваринам.

Ми використовуємо досвід Європи та застосовуємо власну модель регулювання чисельності безпритульних тварин.

Як це відбувається? Команда ловців відловлює безпритульних собак на вулицях міста та доставляє їх в приймальне відділення, де собак вакцинують комплексною вакциною від інфекцій, обробляють від бліх, кліщів, гельмінтів та утримують в карантині упродовж п’яти днів. Якщо у собаки виявлено захворювання -його лікують і лише потім стерилізують. Кожний собака вакцинується проти сказу, лептоспірозу, чумки, ентериту та інших інфекційних хвороб. Комплексна вакцинація безпритульних собак в ЛКП “Лев” запроваджена вперше та унеможливлює поширення інфекцій серед людей та тварин.

Після 10-ти днів перебування собаки в ЛКП "Лев", якщо його не вдалось прилаштувати у нову родину та за умови, що він неагресивний і здоровий, його чіпують, вносять усю необхідну інформацію в базу данних http://animal-id.info та повертають на місце відлову під нагляд опікунів. Ознакою таких собак є кліпса на вусі, що свідчить про проходження усього комплексу зазначених процедур та внесення даних про тварину в електронну базу данних. Такий собака більше не розмножується та не поширює інфекцій.

Вуличних котів, що проживають у під'їздах, підвалах відловлюють мешканці будинків та транспортують на ЛКП "Лев" самостійно. Тварина залишається на підприємстві щонайменше протягом чотирьох днів, два дні до стерилізації та два дні після. Якщо за цей період тварину не прилаштовують у нову родину, то ті ж самі люди які принесли її до нас, забирають та повертають у звичний ареал проживання.

На сьогодні у Львові немає комунального притулку для тривалого утримання собак та котів, а повертати стерилізованих тварин в агресивні умови вулиці без жодного догляду вкрай небезпечно. Тому працівники ЛКП "Лев" активно займаються прилаштуванням своїх підопічних у сім'ї, з допомогою преси, медіа та власного порталу Адопція http://lkplev.com/site/take-care
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
809 . 26769 . 22806665