Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Гарантспецбуд ЛТД, ТОВ

Гарантспецбуд ЛТД, ТОВ

Додано : 06-12-2017  |  Переглядів : 103
ЯКІСНО УКЛАДАЄМО БРУКІВКУ ТА ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ!
• Планування території для укладання
• Підготовка основи під бруківку
• Встановлення бордюрів або поребриків
• Укладання бруківки гранітної та бетонної (ФЕМ)

Сучасні міста важко уявити без доріг, тротуарів, площ тощо. Ще з давніх-давен, людство намагалось покрити землю чимось твердим, щоб легше було пересуватись, як пішою ходою, так і кінним екіпажем, а згодом і автомобілем.
Першим надійним дорожнім покриттям була бруківка – каміння з рівною поверхнею. Матеріалом бруківки служив натуральний камінь: граніт, гнейс, базальт. Ми і зараз можемо відчути себе у середньовічному місті проходячи по вимощених бруківкою вулицях.
На жаль, чи на щастя, з розвитком технологій та здороженням каміння стало недоцільним використовувати його при замощенні доріг, подвір’їв. Час встановив інші вимоги до дорожнього покриття. На зміну кам’яній бруківці прийшла зовсім інша бруківка, що може і поступається у довговічності, проте має багато своїх переваг. Не варто забувати і про такі покриття як плитка тротуарна.
У кожного такого покриття є своє призначення, тому сучасною бруківкою більше замощують подвір’я приватних будинків або невеликі площі, плитка підходить вже більше для тротуарів.

ТОВ Гарантспецбуд ЛТД» пропонує вам якісне укладання бруківки та плитки тротуарної за доступними цінами. Наші роботи говорять самі за себе. Вибір за Вами!
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
183 . 7030 . 14556424