Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Магазин ІБІС, зброя, рибальство

Магазин ІБІС, зброя, рибальство

Додано : 19-02-2018  |  Переглядів : 708
«Дорогу здолає той, хто йде» - з самого моменту свого заснування в 1994 році компанія «ІБІС» неухильно слідує цьому правилу.

Починалося все з одного невеликого магазину, відкритого в Києві, а в даний час в структуру компанії входить десять власних спеціалізованих магазинів в трьох містах України. На прилавках цих магазинів Ви знайдете все, що тільки може знадобитися для занять риболовлею, полюванням, а також комфортного проведення часу на відкритому повітрі.

Сьогодні «ІБІС» - найбільший вітчизняний оператор з оптової та роздрібної торгівлі товарами для полювання, риболовлі та активного відпочинку, загальновизнаний лідер галузі і провідний постачальник на український ринок продукції найвідоміших світових виробників. Асортимент товарів, представлений в магазинах мережі «ІБІС», складається з більш ніж 80 000 найменувань товарів від 715 провідних виробників світу.

Компанією «ІБІС» за роки динамічного розвитку були освоєні нові напрямки:
• налагоджена оптова торгівля (в даний час дилери компанії працюють в усіх регіонах України);
• під власними торговими марками активно розроблюються і виробляються товари, які вже отримали визнання як на вітчизняному ринку, так і за межами України;
• організовано сервісний центр і майстерні з ремонту і гарантійного обслуговування зброї, а також ремонту оптики;
• засновано стрілецько-спортивний клуб «ІБІС» з власним багатопрофільним тиром;
• власний інтернет-магазин з 25 млн переглянутих сторінок в рік є найбільшою в Інтернеті інформаційною базою про зброю, риболовлю та активний відпочинок;
• відкрито перший спеціалізований комісійний магазин зброї;
• відкриті елітний гастроном з кулінарним відділом «Кулінарний Дім« ІБІС »і спеціалізований ресторан «Мисливські ковбаски»;
• друкується власний профільний журнал «Світ захоплень: Мисливство & Зброя»;
• запущено власні відеоканали «ІБІС Мисливство та Зброя» і «Ibis Fishing».

Крім цього, компанія «ІБІС» є постійним учасником щорічних спеціалізованих виставок «Полювання та риболовля», «Зброя та безпека» та ін., А також головним спонсором різноманітних спортивних, рибальських і мисливських стрілецьких змагань.

На основі накопиченого досвіду, ретельного вивчення новинок продукції, аналізу стану ринку і основних його тенденцій, наша компанія, реагуючи на запити клієнтів, формує оптимальний пакет пропозицій для своїх покупців, пропонуючи кращу продукцію провідних світових брендів. У роздрібних магазинах нашої мережі, а також в інтернет-магазині Ібіс, кожен зможе підібрати собі товар на власний смак - від мисливської рушниці до рибальського гачка і від камуфляжної кепки до набору ексклюзивного посуду мисливського дизайну.

Персонал компанії «ІБІС» складають високопрофесійні фахівці - які, до того ж, самі є завзятими мисливцями і рибалками. Не дивно, що довіра до компанії «ІБІС», число її партнерів і постійних клієнтів неухильно зростають.

Якщо Ви - поціновувач активного відпочинку, то ми з радістю подбаємо, щоб він став комфортним, яскравим і незабутнім!
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
375 . 11886 . 22821449