Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Центр іноземних мов Мовний експерт

Центр іноземних мов Мовний експерт

Додано : 02-04-2018  |  Переглядів : 619
Центр іноземних мов "Мовний Експерт" - це високий рівень викладання і світова система оцінювання: на завершення навчання ми пропонуємо іспити РТЕ, а також готуємо до міднародних іспитів IELTS та іспитів на рівень В2. Наш орієнтир - Ваші потреби: англійська та німецька для школярів та дорослих, польська для подорожей та навчання, сімейні знижки та родинна атмосфера.

Ми постійно розвиваємось: підвищуємо свій професійний рівень і прислухаємось до Ваших побажань і потреб. Наші викладачі - активні учасники педагогічних вебінарів та семінарів, котрі проводять у Львові представники міжнародних навчальних структур Cambridge, Pearson, National Geographic.

Викладачі «Мовного експерту» – це колектив талановитих та відданих своїй справі фахівців. Внутрішній вишкіл та зовнішні професійні тренінги є невід’ємною частиною нашої роботи. До складу нашої команди входять як досвідчені, так і молоді викладачі, але всіх нас об’єднує прагнення зацікавити слухачів вивченням мови, зламати задавнені стереотипи навчання, переконати кожного у необхідності вивчати мову по-новому. Кожен викладач ’Мовного експерту’ – це саме Ваш викладач, котрий намагатиметься зробити все, аби Ви досягнули успіху.
Ми входимо в 2018 рік в товаристві як наших відданих слухачів, котрі вивчають мову з нами вже не один рік - мама працює вранці на базовому рівні, тато ввечері на середньому, а ще до нас ходять ’першачок’ і поважна дев’ятикласниця :) так і тих, хто прийшов до нас лише цього року. І ми завжди готові підтримати Вас на цікавому і захопливому шляху вивчення іноземних мов.

Місія:
Незалежно від Вашого рівня знань та віку ми допоможемо Вам опанувати англійську, німецьку та польську мови.

Центр іноземних мов “Мовний Експерт” активно розвиває наступні напрямки у сфері вивчення та застосування іноземних мов:
• Мовні курси для школярів
• Екзаменаційна програма для старшокласників
• Мовні курси для дорослих
• Літній мовний табір у Львові для школярів 1-5 класів
• Літні інтенсиви для старшокласників
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
695 . 21373 . 29967385