Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Приватна медична служба Віторія

Приватна медична служба Віторія

Додано : 24-04-2018  |  Переглядів : 259
Приватна медична служба “Віторія” надає послуги транспортування пацієнтів до необхідного медичного закладу в супроводі медперсоналу на сучасному автомобілі швидкої допомоги (реанімобілі) у Львові, а також по Україні та за її межами. Ми гарантуємо безпечне та комфортне перевезення хворих в реанімобілі, в котрому присутні: високоякісне медичне обладнання та необхідні ліки.

Під час лікування та догляду пацієнтів різного профілю невід'ємною частиною плану надання медичної допомоги є їх транспортування. Водночас, послуга планового транспортування (перевезення) лежачих хворих переважно не входить в перелік тих, що надаються державними медичними службами. Разом з тим, використання для перевезень важкохворих громадського транспорту або ж особистого автомобіля може бути не лише не зручним, а й мати наслідком суттєве погіршення стану здоров'я або ж навіть створити загрозу життю близької Вам людини. Саме тому для таких перевезень необхідним є використання спеціального санітарного транспорту, оснащеного відповідним медичним обладнанням та в супроводі команди професійних медиків.

Основним профілем діяльності служби приватної швидкої медичної допомоги «Vitoria» є перевезення хворих на лікування, діагностику або реабілітацію в медичні заклади, а також із стаціонару додому як в межах Львівської області, так і по Україні та за її межами (Польща, Словаччина, Угорщина, Австрія, Італія, Іспанія, Греція, Білорусія, Росія, Грузія, Литва, тощо). Для транспортування (перевезення) пацієнтів служба приватної швидкої медичної допомоги «Vitoria» використовує сучасні карети швидкої медичної допомоги (реанімобілі) кращих європейських виробників, в яких встановлено високоякісне медичне (реанімаційне) обладнання та завжди наявний повний перелік усіх необхідних ліків. Комплектація наших реанімобілів, а також професійний рівень медичних працівників «Vitoria» гарантує високу якість надання послуги з транспортування (перевезення) хворих будь-якої категорії складності, в тому числі із здійсненням постійного моніторингу основних життєвих показників систем та органів пацієнта, проведенням штучної вентиляції легень тощо. Крім того, «Vitoria» застосовує індивідуальних підхід до кожного конкретного випадку перевезення, враховуючи діагноз пацієнта, його загальний стан та інші особливості.

Служба приватної швидкої медичної допомоги «Vitoria» надає послуги приватним особам, а також з працює із корпоративними клієнтами, вітчизняними та закордонними страховими компаніями.

Замовити перевезення (транспортування) пацієнта Ви можете в будь-який час доби, зробивши попереднє замовлення шляхом заповнення відповідної форми або по вказаних телефонах:

+38 096-077-00-03, +38 093-077-00-03

Viber: +38 (097) 053-72-27

Для організації найкращих умов перевезення пацієнта під час заказу реанімобіля «Vitoria» Вам необхідно буде надати диспетчеру інформацію щодо:
• Діагнозу пацієнта, його загального стану;
• Віку;
• Ваги;
• Дати та зручного для Вас часу перевезення;
• Адреси місця знаходження пацієнта та адреси його транспортування;
• Наявність у будинку ліфта.

ПІДГОТОВКА ХВОРОГО ДО ТРАНСПОРТУВАННЯ
При отриманні запиту на перевезення хворого ми просимо лікаря надати наступну інформацію:
• Назва (номер) лікарні, відділення, палати;
• Дані лікуючого лікаря (ПІБ, посада, спеціальність, телефон);
• ПІБ пацієнта, його вік, стать, вага;
• Діагноз, супутні захворювання, короткий анамнез
• Гемодинамічний статус і життєві показники.
• Найбільш важливі результати лабораторних досліджень.
• Проведене лікування (інфузія, препарати, показники ШВЛ).
• Чи знадобиться при перевезенні додаткове обладнання (шини, дренажі, шприцеві насоси і т.д.).
• Кількість супроводжуючих.

Залежно від стану хворого, підготовка до перевезення може займати від 5 хвилин до кількох годин. Ми прагнемо здійснити швидке та безпечне перевезення хворих, тому зазвичай просимо лікуючого лікаря по можливості підготувати пацієнта заздалегідь.

Внутрішньовенні катетери та крапельниці
При перевезенні нестабільного хворого або хворого в тяжкому стані бажано мати принаймні два внутрішньовенних доступи. Якщо є ймовірність, що буде потрібно масивне введення рідини (наприклад, коли хворий з політравмою) - діаметр катетерів повинен бути 16-14 Г (внутрішній діаметр 1,8 мм і 2,1 мм відповідно). Після постановки центральних катетерів бажано провести рентгенографію грудної клітини. Якщо хворий отримує будь-якої препарат через шприцевий насос, прохання проінформувати нас про це заздалегідь. Всі трубки крапельниць повинні бути акуратно і міцно закріплені.

Дихання та вентиляція
Будь-які маніпуляції з дихальними шляхами під час перевезення ускладнені або взагалі неможливі, тому, якщо є небезпека погіршення прохідності дихальних шляхів або розвитку дихальної недостатності при підготовці до перевезення хворому слід провести інтубацію трахеї. Трубка повинна бути надійно закріплена, її розмір і глибина введення (для прикладу "21 см у зубів") задокументована.

Фіксація та седація пацієнта
Не забудьте попередити наших лікарів про необхідність фіксації або седації пацієнта під час перевезення.

Сечовий катетер
Сечовий катетер повинен стояти у всіх важких хворих, особливо якщо є потреба масивної інфузії.

Назогастральний / орогастральний зонд
У всіх хворих на ШВЛ шлунок потрібно дренувати.

Шини та іммобілізація
Шини можуть серйозно ускладнити процес перевезення хворого через обмеженість простору. Часто витягування під час перевезення доводиться замінювати на звичайний гіпс або тракційну транспортну шину (при знятті витягнення перед перевезенням спицю можна залишити).

Медична документація та особисті речі хворого
Не забудьте підготувати медичну документацію (виписку, результати аналізів, знімки) та упакувати особисті речі пацієнта до перевезення.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
216 . 4727 . 18867346