Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ІРОКС, ПрАТ

ІРОКС, ПрАТ

Додано : 22-05-2018  |  Переглядів : 66
ВСЕ ЩЕ РОЗДУМОВУЄТЕ КУПУВАТИ ЧИ НІ? НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!!!
КВАРТИРА!!! У ЦЕГЛЯНОМУ ЕКО-БУДИНКУ. Збудовано ЗАКОННО, НАДІЙНО та ЯКІСНО!!!

Чому житло купують саме у нас?
Бо нам довіряють! Адже ми пропонуємо:
Комфортні, найвигідніші умови купівлі елітного житла у Львові!

Понад 25 років досвіду!

Компанія "ІРОКС" - це житлові масиви перевірені часом! У Львові присутні і справно експлуатуються об'єкти, побудовані нами понад 25 років тому!
Друзі, ми пишаємось тим, що вже стільки часу надаємо Вам достойні житлові умови по доступним цінам!

Ми дбаємо про Вас!

Піклуючись про безпеку Вашого здоров'я ми власноруч виробляємо (та розробляємо нові) всі необхідні будівельні матеріали, також контролюємо їхню якість, безпеку та відповідність до світових стандартів! Тому, купуючи квартиру у нас, Ви також підтримуєте вітчизняного виробника і тисячі українців, зайнятих у виробництві будівельних матеріалів.

Якісне житло від забудовника

Всі пропозиції на цьому сайті надаються безпосередньо самим забудовником,- будівельною компанією ПрАТ "ІРОКС", - тому Ви можете бути впевнені, що надані ціни є дійсно найнижчими у Львові! Натомість, якість наших споруд є дуже високою, бо всі будівлі зведено із дотриманням усіх міжнародних норм!

Ми - компанія з багаторічним практичним досвідом роботи!

Будівлі різних типів

З 1991 р. на ринку капітального будівництва багатоквартирних комплексів, елітного та соціального житла, офісних центрів, та об'єктів промислового характеру. Нам відомі усі тонкощі будівництва будь-якої складності від початку планування і до здачі в експлуатацію готового житла.

Справжні професіонали

В нашій компаніі працює дружня команда висококваліфікованих спеціалістів найвищого рівня, що є найбільшою цінністю та базою для стабільного розвитку майбутнього будь-якої успішної організації.

Передові технології

Стратегія нашої організації полягає у неприпинному пошуку та використанні найсучаснішого обладнання та технологій будівництва будівель та споруд, для максимального задоволення потреб людей, які користуються нашими послугами, що дозволяє вийти на лідируючі позиції у сфері будівництва.

Пропонуємо широкий спектр послуг:
• капітальне будівництво споруд житлового та нежитлового призначення;
• будівництво котеджних поселень;
• роботи з реставрації та реконструкції;
• капітальні ремонтні роботи;
• здача квартири під ключ в новобудовах;
• здача складських, виробничих та офісних приміщень в довготривалу оренду;
• поточний ремонт приміщень (офісних, квартир, складських) будь-якої складності;

На яких умовах ми надаємо розтермінування нашим клієнтам?

Перший внесок 10%
Найвигідніші умови розтермінування у Львові! Перший внесок на рівні 10% від загальної вартості житла. Це дозволяє врахувати складні умови сьогодення, коли сплатити одразу повну вартість житла такого рівня є можливість далеко не у кожної української родини. При цьому - ніяких прихованих платежів або додаткових відстотків!

Строк розтермінування
Будівельна компанія ПрАТ "ІРОКС" надає своїм клієнтам змогу сплачувати вартість обраного житла частинами терміном до 4 років! Це дає можливість молодим сім'ям отримати житло вже сьогодні, тобто саме тоді, коли у ньому є потреба - і вносити залишок коштів поступово.

Щомісячний порядок оплати
Оплата частинами здійснюється щомісячно, в розмірі 2% від суми залишку. Календарний графік щомісячних внесків Ви отримуєте при оформленні документів у головному офісі ПрАТ "ІРОКС" або по запиту через нашу електронну скриньку.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
126 . 10267 . 14514829