Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
HansWood, дизайн і виготовлення меблів з дуба

HansWood, дизайн і виготовлення меблів з дуба

Додано : 19-12-2018  |  Переглядів : 119
HansWood - Український виробник якісних меблів з натуральних порід дерева.

Власне виробництво: можливість заощадити. Ми пропонуємо меблі з натурального дерева.

Меблі з натурального масиву зараз дуже популярні. Причини такої популярності лежать на поверхні - навіть необроблені вони не тільки красиві самі по собі, а й здатні створювати в приміщенні неповторну атмосферу, вносити в інтер'єр індивідуальність. Дерево унікальне по своїй структурі і ні один синтетичний матеріал не зможе наповнити такою природньою енергетикою ваш будинок. . Завдяки м'якому натуралістичному кольору на них завжди приємно дивитися, при цьому кожен раз відчуваючи нову картину природи. А при дотику до дерева відчуваєш особливу, живу теплоту. Недарма ж дереву приписують сильну, виключно позитивну біоенергетику.

Можна багато чути про неповторні достоїнства дерева, але на власні очі переконатися і зрозуміти їх можна лише при безпосередньому контакті з виробами з дерева. Широкий асортимент меблів: великі можливості Пропонуємо до вашої уваги меблі які легко вписуються у будь-який інтер'єр і несуть в дім тепло та позитивну енергію природи. Великий вибір спальних наборів, які виготовляються з масиву дуба, дитячі стінки - екологічно чисті та надійні, кухонні набори, столи і стільчики з натурального дерева. В дім такі меблі приносять тільки затишок і неповторну атмосферу. Ви оціните надійність, високу якість, оригінальність та естетичність нашої продукції.

Тут ви зможете наочно оцінити нашу роботу, і зрозуміти що наші меблі є насправді такими як ми їх і описуємо. Ми пропонуємо якісну продукцію за низькими цінами. Наші покупці - продавці меблів мають можливість пропонувати клієнтам ефектну якісну продукцію за привабливими цінами. Покупці ж - фізичні особи можуть значно заощадити на покупці меблів - придбати окремо кожен виріб, фасади . Меблі в такому випадку можуть стати дешевше, Ми відкриваємо для Вас нові горизонти в організації простору.

Творіть разом з нами і перетворюйте інтер'єр у відповідності з Вашими бажаннями. Тоді Ваші меблі будуть справді неповторні.

• Власне виробництво:
- кухні
- спальні
- вітальні
- прихожі
- дитячі кімнати
• Художня різьба на станках з ЧПУ
• Комплектуючі до меблів з натуральної деревини дуба
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
141 . 1202 . 17540673