Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Сімейний психолог Наталія Гаєвська

Сімейний психолог Наталія Гаєвська

Додано : 05-06-2019  |  Переглядів : 70
Я професійний психолог, психотерапевт по напрямку сімейна системна психотерапія та когнітивно-поведінкова терапія з досвідом індивідуальної та групової роботи більше 10 років.

Крім того я кандидат психологічних наук, соціальна та політична психологія, зовсім недавно підтвердила свої дипломи в Канаді і отримала своє заслужене Ph.D.

Сертифікований коуч Міжнародної Федерації Коучінга (Professional Certified Coach, Canada), а також дійсний член Онтарійської Спілки Психологів (Ontario Psychological Association, Canada) та Української Спілки Психотерапевтів (УСП). На разі, розпочала процедуру ліцензування своєї психологічної діяльності в провінції Онтаріо (Канада) Гарна то пісня, але довга, як любила казати моя бабуся. Ну, нічого, я не поспішаю.

Мій «коньок» в професійній діяльності – тривожні розлади, фобії, панічні атаки, нав’язливості, хоча і з депресивними станами всіх мастей “дружимо», як і з іншими психологічними негараздами та проблемами. Люблю працювати з дітками і великими, і маленькими, а також із сімейними парами, а часом і цілими родинами в кількох поколіннях.

А ще я мама двох чудових донечок , з сімейним стажем в 20 років з хвостиком – щасливих, легких, важких, сповнених мрій сподівань, розчарувань, падінь та підйомів років, таких різних і таких наповнених життям!

Щоб я хотіла ще сказати особисто про себе?
Я живу таким самим життям, як і всі інші люди: боюся, тривожуся, радію, пробую, помиляюся, досліджую, закохуюсь...

Напевно, моє найважливіше відкриття про себе полягає в тому, що я нікому не зобов'язана бути ідеальною і собі в тому числі...

В цей же час я не вимагаю цього і від всіх інших – від мого чоловіка, дітей, друзів, клієнтів, і просто знайомих та незнайомих людей. Я можу злитися, панікувати, розчаровуватися, ображатися, любити і захоплюватись, втрачати голову від сильних емоцій та почуттів. І я вже можу не соромитися, і не звинувачувати себе за це - адже я жива. Я всього лиш людина...

Рада буду супроводжувати та допомогти вам у вашій подорожі до самих себе.

Послуги:
• Дитяче консультування та психотерапія
• Індивідуальна психотерапія
• Сімейне консультування та психотерапія
• Консультування, психотерапія емігрантів

ПРОВОДИМО КОНСУЛЬТАЦІЇ ОН-ЛАЙН (СКАЙП, ВАЙБЕР, МЕСЕНДЖЕР)
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
217 . 4804 . 18867423