Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ЕКОБУТЕЛ, ТЗОВ

ЕКОБУТЕЛ, ТЗОВ

Додано : 13-06-2019  |  Переглядів : 169
© ТМ ECOBUTEL
Видобуток, розлив та доставка води з Прикарпаття.

ECOBUTEL - преміум вода у скляних бутлях
• видобувається в Прикарпатті
• без додаткових очисток та обробок
• має природний склад

Чому СКЛО?

Скляна тара є самою надійною тарою для зберігання води. Скло абсолютно інертне і не вступає в реакцію з водою, тому є безпечним для пиття води в сирому вигляді, для приготування їжі та напоїв для дорослих, дітей та немовлят.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Скляний бутиль сконструйований таким чином, що дозволяє використовувати його, зі стандартними аксесуарами - кулер, диспенсер, помпа.

ЗАХИСТ
Ящик виготовлений з натурального масиву деревени, має гарний вигляді та й в одночас слугує надійним захистом скляного бутля від пошкоджень при транспортуванні та експлуатаціі.

ДИЗАЙН LOFT
Ми продумали все до дрібниць, універсальний ящик має актуальний дизайн у стилі LOFT, та встановлюєтья один на інший та гармонійно виглядає в сучасному інтер'єрі

При видобутку та розливу води ECOBUTEL не змінюється її природний склад!

Чим ми відрізняємось від інших?

Вода Ecobutel видобувається в екологічно чистій зоні прикарпаття та доставляється в екологічно чистій скляній тарі 11,3 літра (3 галони) вага з ящиком 17 кг.

1. Ідеальна вода для пиття
Вода ECOBUTEL бутилюється в природному стані без додаткових очисток, бо має природний склад, який відповідає показникам повноцінності питної води.

2. Ідеальна вода для кави
Вода ECOBUTEL абсолютно відповідає світовим стандартам якості води для кави від SCAA та SCAE.

3. Безпечно пити в сирому вигляді та давати діточкам
При виробництві, вода ECOBUTEL проходить контроль показників безпечності питної води для населення, відповідно до чинного законодавства.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
314 . 4704 . 17849753