Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Стоматологічна клініка Яремчуків

Стоматологічна клініка Яремчуків

Додано : 25-11-2019  |  Переглядів : 319
СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА ЯРЕМЧУКІВ
Якщо Ви знаходитесь у пошуку лікаря-стоматолога, то ми завжди готові Вам допомогти.

Здоров´я людини — її найцінніший ресурс, тому ми зібрали у колективі нашої стоматологічної клініки лише справжніх майстрів своєї справи! Територіально клініка розташована у м. Комарно (Городоцький район Львівської області), що особливо зручно для пацієнтів нашого міста та найближчих населених пунктів — Городок, Миколаїв, Родатичі, Дрогобич, Пустомити і т.д.

МИ — СІМЕЙНА КОМАНДА

Ми – справжня сім’я, у якій знання та досвід накопичуються вже декілька поколінь, та передаються від батька до сина. Лікування вже давно стало для нас не просто роботою, а справжньою місією, Справою усього життя. Завдяки цьому у клініці виникла затишна, дружня атмосфера, де кожен пацієнт відчуває себе наче в гостях у старих друзів.

Одним з багатьох елементів, що дозволяють нам відчувати справжній смак життя, є здорові зуби. Як і весь організм людини, вони потребують уваги, догляду та постійного контролю за їх здоров´ям. Стоматологічна клініка Яремчуків вже понад 10 років допомагає відвідувачам у вирішенні проблем лікування та профілактики захворювань зубів. У штаті нашої клініки зібрана команда першокласних фахівців, які знають все про Ваші зуби, і впораються з задачами будь-якого рівня складності.

Для кожного, хто звертається до лікаря-стоматолога, бажаним результатом є красива, здорова усмішка. У залежності від ситуації так званими кроками на шляху до цього стають та чи інша процедура, які і проводять спеціалісти нашої клініки.

Основними та найбільш розповсюдженими процедурами стали:
• консультація стоматолога;
• професійна гігієна, чистка зубного каменю;
• лікування та пломбування зубів;
• послуги дитячого стоматолога;
• протезування, коронки, вініри;
• ортодонтія, вирівнювання зубів брекет системою та прозорими капами;
• дентальна імплантація.

Всі види лікування проводяться максимально комфортно та безболісно для пацієнта. Робочий процес організовано відповідно медичним галузевим нормам, тому на кожну послугу дається гарантія якості.

Клініка працює без перерв у зручному для відвідувачів режимі. Прийом пацієнтів відбувається за попереднім записом.

ГРАФІК РОБОТИ:
ПОНЕДІЛОК 09:00-18:00
ВІВТОРОК 09:00-18:00
СЕРЕДА 09:00-18:00
ЧЕТВЕР 09:00-18:00
П’ЯТНИЦЯ 09:00-18:00
СУБОТА вихідні
НЕДІЛЯ вихідні
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
253 . 12352 . 21409225