Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Дермато-косметологічний центр

Дермато-косметологічний центр

Додано : 22-07-2020  |  Переглядів : 311
Дермато-косметологічний центр

Краса це – мрія
Здоров’я – необхідність
Наша мета –досягнути цієї гармонії

Ми підібрали найкращі технології у галузі дерматологічної допомоги та косметологічних послуг. Косметологія пропонує багатий вибір послуг по догляду за обличчям та тілом. Нашим завданням було створити для вас максимальний спектр послуг, який би задовільнив самого вибагливого клієнта.

Для нас дерматологія і косметологія – це дві невід’ємні частини. Ми вважаємо, що ці дві галузі являється самими цікавими видами діяльності у медицині, які дарують нашим клієнтам молодість, гарну шкіру обличчя та тіла, красу та привабливість, прекрасний стан душі та вирішення багатьох проблем.

Методики, які ми використовуємо універсально поєднуються одна з одною, максимально фізіологічні та ефективні. Тільки лікар – дерматокосметолог при ретельній консультації та обстеженні шкіри може точно скласти план лікування, план процедур та відновлення. В нашому центрі Ви можете позбутися багатьох шкірних захворювань.

Лікарі нашого центру – це дипломовані спеціалісти високого рівня, які пройшли навчання і в Україні і закордоном. Очолює центр кандидат медичних наук з дерматовенерології , лікар вищої категорії. Ми регулярно приймаємо активну участь у виставках, конгресах, конференціях. Спеціалісти нашого центру періодично проходять тренінги підвищення кваліфікації.

Наш медичний заклад відкрився в 2008 році. Але наші спеціалісти працюють в галузі дерматології та косметології понад десять років. Ми ретельно слідкуємо за новинками в галузі та попередньо вивчивши та дослідивши їх впроваджуємо в нашому центрі.

В Дермато-косметологічному центрі консультативний прийом веде лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії, кандидат медичних наук Якубович Галина Михайлівна.

Якубович Галина Михайлівна закінчила з відзнакою ЛДМІ в 1995 році. В 1997 році отримала звання магістра медицини з відзнакою. В 2006 році захистила кандидатську дисертацію по дерматовенерології в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (Диплом кандидата наук ДК №034583).
З 1997 по 2016 р. працювала в Львівському міському шкірновенерологічному диспансері на посаді лікаря дерматовенеролога.

Якубович Галина Михайлівна є членом Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів.
З 2008 року є засновником Дермато-косметологічного центру (Ліцензія МОЗ України № 281735)

Консультація дерматолога Львів, фотоомолодження шкіри, плазмоліфтинг Львів, мікродермабразія, контурна пластика Львів, ботокс, фотоепіляція, масаж Львів

Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця: 10:00-19:00
Субота : 10:00-15:00

Ліцензія МОЗ України №281735 від 21 листопада 2013 року.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
231 . 4324 . 33838105