Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ЛЬВІВІЗОТЕХ, приватне підприємство

ЛЬВІВІЗОТЕХ, приватне підприємство

Додано : 03-03-2021  |  Переглядів : 97
ПП «Львівізотех» на ринку теплоізоляційних матеріалів з 2000 року. Наше підприємство успішно працює в сфері продажу теплоізоляційних матеріалів. Серед пропонованих торгових марок є як світові (Climaflex, Sanflex, Insul Tube, Lizoflex) відомий бельгійський концерн NMC, так і не менш популярні вітчизняні бренди.

Головна мета фірми – забезпечити попит в тепло-, звуко-, гідроізоляційних матеріалах для систем опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціонування, сонячних систем і холодильної техніки.

Стрімке збільшення цін на енергоносії призводить до збільшення затрат на опалення. Надійна теплоізоляція зменшує використання природних ресурсів, що призводить до зниження цих витрат і сприяє покращенню екологічного становища.

Здорове і комфортне житло можливе лише за умови підтримання в ньому відповідної температури і вологості. Щоб запобігти конденсації вологи, утворенню цвілі і грибків, необхідно використовувати ізолюючі матеріали.

Ізоляцію виготовляють в формі труб, стрічки. Використовують наступні матеріали: спінений поліетилен, синтетичний каучук. Правильний вибір ізоляції з необхідними для конкретних умов експлуатації властивостями дозволить добитися максимальної ефективності її використання.

Також ми пропонуємо плитку гранітну з Італії. Природна краса каменю не залишить байдужим нікого. Окрім граніту ми постачаємо італійський та іспанський мармур, онікс, а також каменеобробні верстати та інструменти. Прямі поставки задовільнять високі вимоги як до ціни так і до термінів виконання замовлення.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
699 . 21697 . 29967709