Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ТОВ «ЛВ-ТРАНС-АВТО»

ТОВ «ЛВ-ТРАНС-АВТО»

Додано : 02-04-2021  |  Переглядів : 134
ТОВ « ЛВ-ТРАНС-АВТО» - знаходиться в Україні у передмісті Львова (3 км від межі Львова), поряд автомагістралі Київ-Львів.

До 2010 року представляли і були дилерами наступних виробників: TOYOTA (вилковы навантажувачы 1-10 тонн), KOMATSU (спецтехніка, будівельно-дорожня), Bomag (будівельно-дорожня техніка), Stalowa Wola (Польща - спецтехніка), АМКОДОР (Білорусь - спецтехніка) та ін.

ТОВ « ЛВ-ТРАНС-АВТО» це:
- виробничі площі — 4 000 кв.м., та механічних завод, офісні приміщення — 790 кв.м.,
- виставкова площадка та площадка для зберігання техніки — 1,25 га.

ТОВ « ЛВ-ТРАНС-АВТО» - працюємо на ринку України більше 15 років.

Маємо значний досвід продажу, сервісного обслуговування та ремонту спецтехніки та сількогосподарської техніки. Досконало знаємо ринок України. По причині закриття і реорганізації дилерських мереж вище перелічених постачальників техніки з 2010 року наше підприємство займається в основному ремонтами і сервісним обслуговуванням складської, сільськогосподарської, спецтехніки і автобусів.

Основний напрямок діяльності ТОВ «ЛВ-ТРАНС-АВТО» ― здійснення поставок на територію України і сервісне обслуговування вилкових навантажувачів, телескопічних навантажувачів, екскаваторів-навантажувачів, екскаваторів, міні екскаваторів , штабелерів та ричтаків виробництва SOCMA, EP, комплексне забезпечення підприємств підйомно-транспортною техніккою , обладнанням, будівельною технікою, електричною будівельною технікою на літієвих батареях.

Маючи високваліфікованих спеціалістів, значний досвід та власні площі, можемо забезпечити стабільні продажі, сервісне обслуговування та ремонт: навантажувачів, сільськогосподарської техніки, екскаваторів, бульдозерів, грейдерів, катків, кранів, високоточного метало оброблювального обладнання, станків, пресів.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
698 . 21655 . 29967667