Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Компанія «База цегли»

Компанія «База цегли»

Додано : 26-07-2021  |  Переглядів : 126
Компанія "База цегли" була заснована 2006 році в якості торгового представника виробників клінкерної продукції в Чернівецькій області і з тих пір зарекомендувала себе як постійний і надійний партнер з продажу клінкерної продукції для будівельних компаній, архітекторів і приватних осіб. Наші партнери - це кращі виробники клінкерної продукції України і Європи, і ми є офіційними представниками цих компаній. Ми завжди надаємо особливого значення якості і надійності у виборі наших постачальників.

Як компанія яка постійно розвивається, ми опираємося на позитивний багаторічний досвід роботи з клієнтом, завдяки нашим кваліфікованим співробітникам. Відповідно до нашої корпоративної філософії наша команда складається виключно з висококваліфікованих і відданих справі працівників.

Опираючись на наш багаторічний досвід, ми рекомендуємо себе як надійного, гнучкого і ефективного партнера в сфері продукції з клінкеру, незалежно від масштабів проекту, будь це приватний будинок або висотний багатоповерховий, ми - надійний і правильний вибір.
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
204 . 3673 . 33837454