Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Стоматологічна клініка Персона-Люкс

Стоматологічна клініка Персона-Люкс

Додано : 01-01-2015  |  Переглядів : 1494
Клініка стоматології "Персона - Люкс" створена 19 вересня 2003 року. За період нашої праці ми змогли здобути довіру та вдячність наших пацієнтів. До нас приходять лікуватися усією сім'єю. Для кожного пацієнта, – і для дитини, і для дорослого, ми обираємо індивідуальний метод лікування і відповідного лікаря-стоматолога.

У нашій стоматологічній клініці сучасне обладнання, тут працюють досвідчені лікарі, активно застосовуються новітні технології.

Компетентний адміністратор дасть відповідь на всі Ваші запитання стосовно стоматологічних послуг, проведе запис на прийом у зручний для Вас час до фахового лікаря-стоматолога, якого Ви собі оберете. Наш професійний підхід Ви відчуєте вже при першому телефонному зверненні чи запису на прийом через інтернет. При першому відвідуванні лікаря-стоматолога нашої стоматологічної клініки Вам нададуть комплексну консультацію.

Усі матеріали, що використовуються в нашій клініці, - сертифіковані. Їх закупівля відбувається офіційно у торговельних представників провідних фірм-виробників із Німеччини, США, Франції, Італії, Ізраїля та Швейцарії. В клініці ведеться суворий контроль за термінами та умовами зберігання кожного матеріалу. "Розумне" стоматологічне обладнання та додержання необхідної стерильності в клініці забезпечує знищення небезпечних вірусів імунодефіциту та гепатиту. Виключений ризик перехресної інфекції. Ефективне знеболення гарантує Вам максимум комфорту під час оперативного втручання. Наш закон - болю бути не повинно, тому використовуємо широкий спектр сучасних знеболювальних препаратів місцевої дії.
Ми ретельно стежимо за виконанням санітарно-гігієнічних норм. Стоматологічна клініка "Персона-Люкс" пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам стоматології та якості лікування. Клініка має ліцензію на кожен вид послуг. На усі види лікування надається гарантія. Кожен лікар працює з асистентом "у чотири руки", без чого сучасні методики лікування неможливі.

У стоматологічній клініці постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу, а також пошук, аналіз і добір нових матеріалів і технологій. Весь інструментарій проходить етап стерилізації і запечатується в індивідуальні стерильні пакети. Тим самим гарантується 100% захист від інфікування.

ПОСЛУГИ:
Імплантація.
Протезування.
Лікування зубів у дітей та дорослих.
Косметична реставрація зубів.
Ортодонтія.
Хірургічне лікування.
Рентгенодіагностика.
Лікування у супроводі сурдоперекладача.
Лікування під загальним наркозом.
Лікування парадонтиту.
Професійне відбілювання системою Beyond

Надаємо стоматологічні послуги пацієнтам, які мають поліси медичного страхування.
Реклама:
© 2013-2019 VARTUA.COM
133 . 3846 . 17548490