Вхід | Реєстрація
vartua.com » Товари » Комп'ютерна техніка » Програмне забезпечення » Графічні програми
 

Графічна програма CorelDRAW Graphics Suite X6

17600.00 грн

Додано : 16-06-2014  |  Оновлено : 29-06-2016  |  Переглядів : 1878
Уні-Сервіс, ТзОВ

     Львів
  (032) 242-61-63  
     (032) 247-83-82  
     (067) 675-61-45  
office_uni-service
  info@software.com.ua
  software.com.ua
Детальний опис

Швидкий початок роботи. Працювати з CorelDRAW Graphics Suite X8 легко як починаючим користувачам, так і досвідченим професіоналам. Вашій увазі пропонується огляд нових функцій і можливостей пакету, а також основ роботи з продуктом. Робочий простір, налаштований відповідно до вашого творчого процесу, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. В CorelDRAW Graphics Suite X8 представлені вбудовані універсальні навчальні ресурси, а також високоякісний контент, який дозволить вам поліпшити якість будь-якого проекту. До ваших послуг підтримка Windows 10, новий мультидисплейний режим перегляду і підтримка моніторів 4K.

Майстерність. Професійні і в той же час інтуїтивно зрозумілі інструменти CorelDRAW Graphics Suite X8 допоможуть вам реалізувати ваші знання і навички в області дизайну найефективнішим чином. Покращені функції пошуку і фільтрації шрифтів забезпечують економію часу при виборі потрібних шрифтів. Покращений інструмент «Ніж» дозволяє розділяти векторні об'єкти, текст і растрові зображення уздовж будь-якого шляху. Інструмент «Що Відновлює клонування» в Corel PHOTO-PAINT X8 допоможе при корекції недоліків фотознімків, а покращене діалогове вікно «Випрямити зображення» дозволить виправити викривлення перспективи.

Персоналізація. Ваші улюблені інструменти забезпечать для вас максимальний комфорт! Вдосконалений інтерфейс і можливості налаштування кольорів рамок вікон і робочого столу, а також розміру значків дозволяють адаптувати робочий простір відповідно до ваших уподобань. Новий Corel Font Manager X8 допоможе вирішити завдання перегляду і систематизації шрифтів для ваших проектів. Крім того, ви можете розширити вашу колекцію інструментів за допомогою придбання плагінів, додатків і розширень безпосередньо через CorelDRAW Graphics Suite.

Естетичне задоволення. У нашому пакеті ви знайдете все необхідне для створення запам'ятовувальних проектів професійного рівня: від барвистих логотипів, вивісок і рекламних щитів до незвичайних маркетингових матеріалів і привабливої графіки для інтернету і соціальних мереж. Завдяки лідируючій в галузі сумісності форматів файлів і професійних засобів управління кольором CorelDRAW Graphics Suite X8 забезпечує гнучкість і точну передачу кольору, які необхідні при роботі над будь-яким проектом. Творче співтовариство користувачів CorelDRAW допоможе порадою, подарує нові враження і надихне на нові успіхи.
Подібні товари компанії   Подивитись всі
Реклама:
ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС 13-06-2019
ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС
Денну норму води кожна доросла людина повинна випивати протягом дня до 17.00. Вся випита вода у вечірній час обтяжує організм, а вранці «нагадує про себе» підпухлістю під очима. Якщо більшу ...
© 2013-2019 VARTUA.COM
578 . 2452 . 16986197