Вхід | Реєстрація
vartua.com » Товари » Комп'ютерна техніка » Програмне забезпечення » Офісні пакети програм
 

Програма Office для дому та бізнесу 2016

6644.00 грн

Додано : 16-06-2014  |  Оновлено : 29-06-2016  |  Переглядів : 1633
Уні-Сервіс, ТзОВ

     Львів
  (032) 242-61-63  
     (032) 247-83-82  
     (067) 675-61-45  
office_uni-service
  info@software.com.ua
  software.com.ua
Детальний опис

Office для дому та бізнесу 2016 містить останні повні версії ваших улюблених програм: Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook. Всі інструменти, до яких ви звикли, стали ще краще.
Інструменти, що підвищують продуктивність. Не потрібно бути просунутим користувачем, щоб використовувати всі можливості Office 2016. Додатки містять смарт-інструменти, що дозволяють легко і просто добитися максимальної ефективності.
Створений для командної роботи. Вбудовані інструменти для спільної роботи дозволяють з легкістю ділитися і редагувати документи в додатках Word, PowerPoint або OneNote. Працюйте над файлами одночасно у співавторстві з кількома користувачами - не має значення сидите ви в одній кімнаті або перебуваєте в іншій півкулі.

Можливості:
Встановіть повнофункціональні додатки Office. Програми Word, Excel, PowerPoint і OneNote і реалізуйте свої ідеї зручним для вас способом - використовуючи клавіатуру, стилус або сенсорний екран.
Office Outlook. Упорядкуйте вашу електронну пошту, координуйте розклад, залишайтеся на зв'язку і будьте в курсі подій. Новий Outlook підтримує push mail, тому ваші Вхідні завжди актуальні. Поліпшений режим Бесіди гарантує, що повідомлення з однією темою не потраплять до ланцюжка листів, до яких вони не належать. Ви також виявите нові можливості для роботи з вкладеннями.
Office Word. Створюйте, доводьте до досконалості і діліться чудовими документами. Надавати доступ до файлів і працювати над ними спільно цілою командою тепер стало просто, як ніколи. Нова версія Word дозволяє одночасно редагувати файли у співавторстві з кількома користувачами - не має значення сидите ви в одній кімнаті або перебуваєте в іншій півкулі, а інтеграція з хмарою максимально спрощує обмін документами.
Office Excel. Аналізуйте і візуалізують ваші дані новими інтуїтивними способами. Перетворіть цифри в ідеї з новим Excel. PivotTable Slicers допомагає виявити закономірності у великих обсягах даних, а Recommended Charts дає можливість донести вашу інформацію найбільш наочним способом. One-Click Forecasting автоматично сканує листи для відстеження тенденцій даних і форматує їх в таблиці і діаграми.
Office Powerpoint. Створюйте, працюйте спільно і ефектно уявляйте ваші ідеї. Працюйте над презентацією одночасно всією командою. Коментуйте релевантні тексти та зображення, порівнюйте різні версії презентації за допомогою Conflict Resolution View.
Office OneNote. Збирайте цікаві милі у вашому власному цифровому блокноті. Фіксуйте, організуйте і діліться своїми ідеями за допомогою цифрових блокнотів, доступних з будь-якого пристрою. Знаходьте потрібні речі швидко з потужною пошуковою системою, яка відстежує ваші теги і багато іншого.
OneDrive. Всі користувачі OneDrive безкоштовно отримують місце в інтернет-сховище OneDrive. Завантажте ваші документи, фотографії, презентації та інші файли, щоб мати до них доступ з будь-якого пристрою, будь то Mac, ПК, планшет або телефон.
Office Online. Синхронізація вашого облікового запису OneDrive з безкоштовним сервісом Office Online дозволяє вам переглядати, редагувати і надавати іншим користувачам доступ до ваших файлів Word, Excel, PowerPoint і OneNote з будь-якого пристрою підключеного до Інтернету, через підтримуваний браузер, навіть якщо ви далеко від свого комп'ютера Mac або ПК.
Реклама:
ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС 13-06-2019
ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС
Денну норму води кожна доросла людина повинна випивати протягом дня до 17.00. Вся випита вода у вечірній час обтяжує організм, а вранці «нагадує про себе» підпухлістю під очима. Якщо більшу ...
© 2013-2019 VARTUA.COM
202 . 10999 . 16144531