Вхід | Реєстрація
vartua.com » Послуги » Транспорт, логістика » Кур'єрські послуги, доставка » Доставка питної води
 

Видобуток, розлив та доставка води з Прикарпаття © ТМ ECOBUTEL

1.00 грн

Бренд / Виробник:   ТМ ECOBUTEL

Додано : 13-06-2019  |  Оновлено : 13-06-2019  |  Переглядів : 224
ЕКОБУТЕЛ, ТЗОВ

     Львів
  (080) 075-90-75  для замовлення води
     (032) 253-35-20  з питань співпраці
  ecobutel.lviv@gmail.com
  ecobutel.com.ua
Детальний опис

Вода Ecobutel
У виробництві води Ecobutel застосовуються новітні дорогі технології, які дозволяють стабілізувати природні та смакові властивості води без застосування усіляких консервантів..

Завод з виробництва води, розташований біля підніжжя Карпат, який був побудований ще за часів Австро-Угорської імперії. Вода, яку ми видобуваємо, має дуже високі якісні характеристики і тому, нашим першочерговим завданням було зберегти ці якості. Щоб вода, яка потрапила до Вас, володіла первозданними властивостями, іншими словами, щоб у Вас створювалося враження, що Ви п'єте воду безпосередньо з джерела. Саме з цієї причини, ми задіяли особливу технологію у поєднанні зі скляною тарою, і не помилилися, що й було підтверджено дослідженнями Українського інституту екології людини під керівництвом професора Курика М.В., вода Ecobutel - це і є абсолютна якість води!

ECOBUTEL - преміум вода у скляних бутлях
• видобувається в Прикарпатті
• без додаткових очисток та обробок
• має природний склад

Чому СКЛО?

Скляна тара є самою надійною тарою для зберігання води. Скло абсолютно інертне і не вступає в реакцію з водою, тому є безпечним для пиття води в сирому вигляді, для приготування їжі та напоїв для дорослих, дітей та немовлят.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Скляний бутиль сконструйований таким чином, що дозволяє використовувати його, зі стандартними аксесуарами - кулер, диспенсер, помпа.

ЗАХИСТ
Ящик виготовлений з натурального масиву деревени, має гарний вигляді та й в одночас слугує надійним захистом скляного бутля від пошкоджень при транспортуванні та експлуатаціі.

ДИЗАЙН LOFT
Ми продумали все до дрібниць, універсальний ящик має актуальний дизайн у стилі LOFT, та встановлюєтья один на інший та гармонійно виглядає в сучасному інтер'єрі

При видобутку та розливу води ECOBUTEL не змінюється її природний склад!
Подібні товари інших компаній   Подивитись всі
Реклама:
© 2013-2020 VARTUA.COM
433 . 9554 . 20415243