Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Паралель-Львів, ТзОВ

Паралель-Львів, ТзОВ

Додано : 01-01-2015  |  Переглядів : 6063

 • Офісні АТС

 • Відеонагляд

 • Будівництво ВОЛЗ

 • Комп'ютерні мережі

 • Будівництво телекомунікаційних мереж.

  Будівництво структурованих кабельньних мереж
  Структурована кабельна система — ієрархічна кабельна система, що включає в себе всі необхідні пасивні компоненти для створення середовища передачі інформації: телекомунікаційні кабелі, з'єднувальні патч-корди, пасивне комутаційне обладнання. СКС є універсальним і гнучким вирішенням задачі побудови кабельної інфраструктури будівлі, причому ця інфраструктура адаптована до даної будівлі і здатна підтримувати найширший діапазон застосувань. СКС може використовуватись не лише в локальних мережах та телефонії, а також для передачі сигналів в системах контролю, моніторингу, управління господарськими службами будівлі (охоронна та пожежна сигналізації, системи відеоспостереження тощо).

  СКС повинна задовільнити наступні вимоги:  забезпечення збереження капіталовкладень за рахунок тривалого терміну служби; створення єдиної служби експлуатації кабельної системи; можливість „прозорого” адміністрування кабельних з’єднань; підвищення надійності кабельної системи; зниження втрат за рахунок суттєвого зменшення відмов кабельної системи; використання одночасно різноманітних мережених протоколів та мережених архітектур в одній кабельній системі; за рахунок наявності стандартизованого інтерфейсу, проводити модернізацію обладнання на місцях без заміни кабельної проводки; забезпечити в майбутньому перехід на нові серверні платформи без заміни кабельної проводки.

  При створенні структурованих кабельньних систем ТзОВ "Паралель-Львів" враховує всі вище сказані вимоги і потреби замовника, наші висококваліфікованих працівників виконує проектування локальних комп’ютерних мереж, тестування та сертифікацію збудованої СКС.

  Встановлення і програмування офісних АТС у Львові та області.
  Компанія "Паралель-Львів" виконає весь комплекс робіт по встановленню і програмуванню офісних АТС. Встановивши найсучасніше обладнання компапії "Samsung", LG-Ericsson Ви зробите суттєвий крок для розвитку свого бізнесу.

  Ми пропонуємо продаж, встановлення і обслуговування будь-якої офісної атс вище вказаних виробників.
  Встановлення відеоспостереження Компанія "Паралель-Львів" пропонує системи аналогові та цифрові системи відеоспостереження для дому, офісів, ресторанів, автостоянок, виробничих цехів тощо. Наші спеціалісти кваліфіковано підберуть всю техніку яка найраціональніше і найкраще підійде саме для вашого бізнесу і в короткі терміни проведуть монтаж цієї системи. На сьогоднішний день ми можем запропонувати вам різні моделі відеоспостереження, ви маєте змогу проглядати відео по телевізору, комп’ютеру, інтернет-мережі і мати змогу записувати дане зображення на ПК або відеореєстратор. В нaшому асортименті присутні камери відеонагляду (чорно-білі, кольорові, безпровідні, купольні, приховані, зовнішні), квадратори, плати відеозахвату, мультиплексори, відеорегістратори, комутатори, об’єктиви, аудіодомофони, відеодомофони і інша периферія.
  Фахівці компанії "Паралель-Львів" виконають проектування і встановлення камер відеоспостереження згідно діючих норм і Ваших побажань.

  Будівництво телекомунікаційних мереж. Проектування, будівництво і обслуговування ВОЛЗ.
  ТзОВ "Паралель-Львів" має багаторічний досвід будівництва ВОЛЗ і є одним із лідерів з надання подібних послуг в західному регіоні, про що свідчить велика кількість замовлень і співпраця з відомими брендами. Виконання замовлення відбувається в кілька етапів: затвердивши технічного завдання із замовником ми створюємо проектну документацію (згідно керівних нормативних документів) і погоджуємо її у відповідних установах (ВАТ "УКРТЕЛЕКОМ"); після затвердження проектної документації відбувається будівництво лінії зв'язку і низка тестів для перевірки якості прокладки кабеля; кінцевий етап полягає у створенні виконавчої документації, затвердження її у керуючій установі і здача функціонуючої лінії.
  Всі роботи по проектуванню і будівництву лінії відбуваються на сучасному обладнанні з ліцензійним програмним забезпеченням.

Реклама:
415 . 10560 . 41189577