Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Офтальмологічна клініка Лазер плюс

Офтальмологічна клініка Лазер плюс

Додано : 01-01-2015  |  Переглядів : 4066
Мережа офтальмологічних клінік "ЛАЗЕР Плюс" - це група сучасних високопрофесійних медичних закладів, у яких зможуть надати допомогу пацієнтам з будь-яким захворюванням очей! У своїй роботі клініка використовує унікальне сучасне медичне обладнання для операцій, обстежень, діагностики та спостереження. У клініці "ЛАЗЕР Плюс" застосовують найновіші лазерні технології і методи лікування захворювань ока та корекції зору! Сучасне обладнання, набір ліків і препаратів відповідає високим вимогам світового рівня! Спеціалісти клініки "ЛАЗЕР Плюс" використовують на практиці передовий досвід провідних країн світу, застосовують надсучасні методи лікування на найновішому обладнанні провідних країн світу.

Клініка "ЛАЗЕР Плюс" це:

1) повна комп'ютерна діагностика зору;
2) лазерна корекція зору;
3) лазерне лікування захворювань сітківки при дистрофіях, діабетичних та вікових змінах;
4) усунення катаракти ультразвуковим та лазерним методом;
5) лазерне та хірургічне лікування глаукоми;
6) дитяча офтальмологія;
7) апаратне лікування.

Не позбавляйте себе унікального дару сприймати життя у всіх його барвах, зверніться у клініку "ЛАЗЕР Плюс"

Кожен центр мережі «ЛАЗЕР Плюс» складається з таких відділень:

Діагностично-лікувальне відділення
Відділення лазерних методів лікування
Рефракційне відділення
Відділення лікування катаракти та глаукоми
Відділення дитячої офтальмології
Хірургічне відділення
Діагностично-лікувальне відділення
Без перебільшення, найважливішим етапом для проведення вдалого лікування є ретельна та повна діагностика.

Стандартна діагностика у «ЛАЗЕР Плюс» включає точне визначення гостроти зору і рефракції пацієнта, вимірювання внутрішньоочного тиску, проведення огляду очного дна (біомікроскопію), пахіметрію, визначення довжини ока, ультразвукове обстеження ока, комп’ютерну кератотопографію і обстеження сітківки з широкою зіницею, визначення рівня сльозопродукції, обстеження поля зору пацієнта.

Окрім цього, за потреби Вам проведуть кератотопографію, яка дозволяє відсканувати всю поверхню рогівки, оцінити її топографію і виявити кератоконус на ранніх стадіях, флуоресцентну ангіографію для діагностики структури очного дна, за допомогою якої можна виявити такі небезпечні захворювання, як глаукому і діабетичну ретинопатію на самих ранніх стадіях розвитку, та безліч інших досліджень, які допоможуть правильно встановити діагноз та вчасно розпочати лікування.

Після детальної комп’ютерної діагностики на основі отриманих даних досвідчений лікар-офтальмолог проводить ретельну та вичерпну консультацію пацієнта і призначає відповідне лікування.

Відділення лазерних методів лікування
У відділенні лазерних методів лікування вправні та досвідчені лікарі щодня проводять лікування різноманітних захворювань сітківки. Тут за потреби проведуть профілактичну периферичну лазерретинокоагуляцію, відмежовувальну лазерретинокоагуляцію, лазерну дисцизію вторинної катаракти, барраж макулярної області, панретинальну лазерретинокоагуляцію, фокальну лазерретинокоагуляцію, а також різноманітні антиглаукоматозні операції.

Рефракційне відділення
У рефракційному відділенні проводять лікування вад зору – короткозорості, далекозорості, астигматизму. Після ретельної діагностики на консультації лікар та пацієнт разом вирішують, яким способом корекції зору скористатися. За бажанням пацієнта та даними діагностики Вам запропонують провести лазерну корекцію зору найсучаснішими методами, які використовують лікарі у всьому світі, ЛАСЕК та ЛАСИК, або ж провести рефракційну заміну кришталика.

Відділення лікування катаракти та глаукоми
У «ЛАЗЕР Плюс» застосовують сучасний безболісний метод безшовної хірургії катаракти, коли екстракцію катаракти проводять методом ультразвукової факоемульсифікації, а штучний кришталик імплантують через розріз 1,8 – 2,2 мм. Пацієнт практично не відчуває операції, яка триває менше 20 хвилин. Операція з видалення катаракти мало травматична, проводять її амбулаторно. У цьому відділенні також проводять вторинну імплантацію ІОЛ, репозицію ІОЛ, а також видалення штучного кришталика.

За потреби тут виконують процедуру з одночасного видалення катаракти та проведенням антиглаукоматозної операції.

Хірургічне відділення
Ухірургічному відділені проводять видалення птеригіуму із пластикою і шліфуванням лазером, склеропластику, колагенопластику, алосклеропластику, вазореконструктивні операції, блефаропластику, шкірно-пластичні операції на повіках і тканинах, що оточують око, а також усунення косоокості у дорослих.

Відділення дитячої офтальмології
Офтальмологічні центри «ЛАЗЕР Плюс» проводять сучасну комп’ютерну дитячу діагностику на найновішому обладнанні, яке дозволяє всесторонньо обстежити очі маленьких пацієнтів і поставити точний діагноз. Ви отримаєте консультацію найкращих лікарів Львова, Донецька та областей. У "ЛАЗЕР Плюс" щодня здійснюють ефективне лікування зниженого зору, проводять лазерну стимуляцію, успішно лікують косоокість та амбліопію. Фахові лікарі здійснюють підбір відповідної окулярної корекції при короткозорості, далекозорості та усіх видах астигматизму.
Реклама:
44 . 75 . 47763176