Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Галмікроклімат, ПП

Галмікроклімат, ПП

Додано : 19-11-2015  |  Переглядів : 2371
Компанія «Галмікроклімат» заснована у 2008 р. Компанія відносно молода, проте наш колектив – це фахівці з великим досвідом роботи. Ми можемо запропонувати різноманітні, найсучасніші рішення поставлених Вами завдань. Наша компанія завжди в курсі новинок ринку, та йде в ногу з часом, завжди аналізує переваги та недоліки технологій та їх економічне обґрунтування.

Для забезпечення Вашого комфорту ми пропонуємо послуги з улаштування системи опалення (проектуємо та монтуємо системи повітряного опалення різних видів, у тому числі на дровах, без проміжних теплоносіїв, виготовляємо твердопаливні повітряні печі), вентиляції, кондиціювання, водопостачання та каналізації (монтуємо системи автономної каналізації з очисними спорудами), а також утеплення методом напилення пінополіуретану.

В сучасному світі технологій та краси, ми вміємо підлаштовувати інженерні системи під рішення дизайнерів та архітекторів. Ми завжди готові до спілкування, пошуку спільних рішень, втілення нових ідей.

Ми прагнемо, щоб наш клієнт отримав, високоякісну, енергоощадну систему, з невисокими експлуатаційними витратами. Економне використання, вичерпних джерел енергії – це ідеологія цивілізованого, сучасного світу – це наша з Вами ідеологія. Ми допоможемо Вам втілити в життя Ваш проект, Вашу ідею.

Пропонуємо такий комплекс послуг:
- Вентиляція (розрахунок проекту, підбір обладнання, виготовлення повітропроводів, монтаж системи, пусконалагоджувальні роботи та подальше сервісне обслуговування)
- Кондиціонування (підбір найоптимальнішого варіанту саме для Вас, монтаж та сервісне обслуговування)
- Опалення (розрахунок потужності котла, підбір схеми опалення, монтаж та сервісне обслуговування системи)
- Водопостачання та водовідведення (розрахунок, монтаж та сервісне обслуговування)
- Утеплення приміщень (нанесення пінополіуретану методом напилення на різного роду поверхні)
- Автономні системи каналізації з очисними спорудами (розрахунок та встановлення)
Реклама:
137 . 440 . 47763541