Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Колекс, ПП

Колекс, ПП

Додано : 23-11-2015  |  Переглядів : 2251
Приватне підприємство «Колекс»
Охоронна діяльність
Продаж техніки
Проектування та монтаж систем безпеки
Фізична та пультова охорона
Ми забезпечуємо цілодобову охорону об`єктів від несанкціонованого проникнення, а також екстреного виклику служби охорони (тривожна кнопка)

Основні завдання:
забезпечення безпеки суб'єктів господарської діяльності як складової частини економічної безпеки України, надання послуг з охорони юридичним і фізичним особам з метою захисту їх прав та законних інтересів, охорона майна та фізичних осіб від протиправних зазіхань, сприяння правоохоронним та іншим державним органам у забезпеченні правопорядку і боротьби зі злочинністю.

Переваги:
досвід, професіоналізм, якість послуг, відповідність виконаного замовлення до поставлених завдань, оперативність, чітке дотримання взятих зобов’язань і вчасне їх виконання, повага до партнерів, популярність.

Принцип, якого ми дотримуємось:«Змінити все, що можна змінити в даний момент, спокійно ставитися до того, що в даний момент змінити не можливо і зуміти відрізнити перше від другого»(Ф. Асизький)

Нещодавно наше керівництво, зокрема директор ПП "Колекс" і ПП "Колекс-1" Щур Микола Дмитрович та його заступник Ситник Олексій Олександрович, закінчили Київський університет економіки та права "КРОК" та здобули черговий магістерський диплом, з чим щиро їх вітаємо.

Приватне підприємство «Колекс» було засноване в жовтні 2006р.
На той час основний напрямок діяльності для новоствореного підприємства був якісний монтаж систем охоронної сигналізації, відеоспостереження та систем контролю доступу. У зв’язку з тим, що ринок систем безпеки був переповнений, ми боролись за кожного клієнта. Основною перевагою підприємства на ринку стала якість, надійність та швидкість виконання робіт.
Проходили місяці важкої праці, завдяки якій у нас починали з’являтися перші постійні клієнти (ВАТ "ЕлектронБанк", торгівельна мережа "Воронін", ТзОВ ВКФ "Пліт" і т.д.).
23 травня 2007 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ№343091 на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

З’явилось Приватне підприємство «Колекс-1».
Відтоді ми можемо надавати повний комплекс послуг для забезпечення безпеки Вашого майна.
Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжували підвищувати кваліфікацію наших працівників та розвивати партнерську мережу. 26 вересня 2007 р. в м. Київ було отримано сертифікат згідно з яким ПП "Колекс" стало офіційним представником ГК "Юнісистем" у м. Львові по системах відеонагляду Samsung Techwin. Під час виставки «Безпека 2007» ми познайомились з нашими черговими партнерами ТзОВ "Аргус-Інформ". Результат не змусив чекати себе довго, і вже 05.12.2007 р. було підписано диллерську угоду між ПП "Колекс" та ТзОВ "Аргус-Інформ". Метою підписання угоди стало бажання вивести на ринок Західного Регіону України продукцію нашого Харківського партнера. Всього за 1 місяць після підписання дилерської угоди ми змонтували та запустили перший пульт централізованої охорони АІ «Грифон» у нашого партнера ДП «Ефорт» в м.Стрий.
Вже на цей час кількість наших клієнтів перевищила цифру 300. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися.

16 травня 2008 р. ми отримали Ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі. Відтепер ми відкрили для себе черговий напрям, який не зупинно розвивається і надалі. На даний момент ми створили власний пульт централізованої охорони (ПЦО), розширили коло своїх постійних клієнтів та партнерів.

З 12 березня 2009 року зареєстровано Приватне підприємство «Колекс-2».
Це підприємство займається охороною віддалених об’єктів та особняків громадян, що проживають на околицях міста Львова. Групами швидкого реагування охоплено такі райони (села), як: Рудно, Зимна вода, Суховоля, Сокільники, Солонка, Малечковичі і т.п.
Реклама:
920 . 13679 . 50439200