Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Миколаївцемремонт, ТзОВ

Миколаївцемремонт, ТзОВ

Додано : 04-12-2015  |  Переглядів : 1727
“Миколаївцемремонт” – підприємство, що впродовж кількох десятиліть посідає чільне місце на ринку надання послуг з ремонту і обслуговування технологічного обладнання заводів будівельних матеріалів та гірничо-збагачувальних комплексів, а також здійснює механічну обробку металів і ливарне виробництво. Продукція “Миколаївцемремонту” — цильпебси, мелючі тіла для помелу сировини в будіндустрії – здобулася на значний попит як в Україні, так і за її межами.

Підприємство “Миколаївцемремонт” засновано у 1966 р. як дільниця ремонтної організації “Південукрцемремонт” на базі чотирьох ремонтних бригад з Миколаївського цементно-гірничого комбінату. Невдовзі до них долучилася комплексна бригада ливарників.

Оскільки на Миколаївському ЦГК у 1965—75 рр. послідовно нарощувалися потужності, зростала і потужність “Миколаївцемремонту”. Розширювалося виробництво — було відкрито цех виготовлення нестандартного обладнання, цех механічної обробки, значно збільшився обсяг ремонтних робіт.

У 1977 р. на базі дільниці цемремонту створено підприємство “Миколаївцемремонт” виробничого об’єднання “Укрцемремонт”. Відтоді значно зріс технічний рівень спеціалістів підприємства, що уможливило виконання складних технічних завдань при ремонтах обладнання цементних комбінатів. Величезний обсяг робіт було виконано під час будівництва сьомої та восьмої технологічних ліній Миколаївського цементно-гірничого комбінату. Також “Миколаївцемремонт” здійснював ремонт інших заводів як об’єднання “Укрцемент”, так і “Союзцементу”.

Інша сторінка підприємства — ливарне виробництво. Вже у серпні 1971 р. було відлито перших 200 тонн цильпебсів — з чавуну, виплавленого в тритонних вагранках на примітивних карусельних машинах з мінімумом механізації робіт. Протягом кількох наступних років зростає і сягає 8 тис. тонн на рік. Поступово вдосконалюється обладнання — змонтовано три вагранки потужністю 5 тонн кожна, нові конвеєрнококільні машини, механізовано подачу шихти і відбір підкого металу. Молольні циліндри відвантажуються як споживачам України, так і підприємствам Прибалтики, Білорусі, Молдови та Росії.

У 1985—86 рр. проведено реконструкцію ливарної дільниці й розпочато експлуатацію нового ливарного цеху з найсучашнішим плавильним обладнанням. Баланс потужності сягнув 12 тис. тонн цильпебсу та 500 тонн фасонного литва.

Серед найбільших досягнень підприємства останнніх років — плідна співпраця з Українським Державним науково-дослідним інститутом металів, наслідком якої стало освоєння випуску 10 розмірів цильпебсу діаметром від 8 до 38 мм з відбіленого, економнолегованого та високолегованого чавуну для помелу різних видів сировини та матеріалів. Високу якість продукції “Миколаївцемремонту” засвідчує, зокрема, географія її замовників, серед яких — фірми Туркменистану, Білорусі, ЕстоніЇ, Німеччини, Куби.

"Миколаївцемремонт", ТзОВ надає такі послуги:
1. Чавунне та сталеве литво для промислових підприємств:
• мелючі тіла
• цильпебси для помолу цементу, вапна, піску, шламу, руди та інше.
2. Виготовлення запчастин для нестандартного технологічного обладнання.
3. Ремонт цементного обладнання.
4. Литво різних видів декоративних оздоблень до огорож.
5. Литво чавунних дверок, колосників, кухонних плит.

Години роботи
Понеділок …………. 08:00 – 17:00
Вівторок ……………. 08:00 – 17:00
Середа ………………. 08:00 – 17:00
Четвер ………………. 08:00 – 17:00
П’ятниця …………… 08:00 – 17:00
Субота ………………. Вихідний
Неділя ………………. Вихідний
Реклама:
1039 . 14041 . 47762665