Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Медичний центр Клініка професора С. Хміля

Медичний центр Клініка професора С. Хміля

Додано : 13-01-2016  |  Переглядів : 2747
Про клініку
Світ тримається на любові. Якщо поруч з вами кохана людина, ви почуваєтесь упевнено й щасливо. Так, ви прагнете, щоб світ Вам посміхався устами вашої дитини, яка сповнює життя новим сенсом. Але, на жаль, трапляється, що, замість радості материнства та батьківства, постає проблема безпліддя.

Сучасні підходи до діагностики та лікування безпліддя засновані на знанні фундаментальних основ репродуктивної системи жінки, що має тенденцію до зниження репродуктивного потенціалу і здатності до зачаття із збільшенням віку. У зв’язку з цим лікування безпліддя необхідно здійснювати за допомогою сучасних методів, що довели на даний час свою ефективність.

У випадку, якщо лікування вже перевищує один рік, не слід застосовувати методи з невисокою ефективністю (наприклад, кломіфена цитрат фізіотерапію та ін.), а переходити до методів з доведеною високою ефективністю (індукція овуляції гонадотропінами, штучну інсемінацію, екстракорпоральне запліднення та ін.)

У Медичному центрі «Клініка професора С. Хміля» до послуг пацієнтів: лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом; сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам і дозволяє повністю реалізувати професійний потенціал наших спеціалістів; отримання комплексних послуг в одному медичному центрі; індивідуальний підхід до кожного пацієнта; гарантія конфіденційності.

У клініці пацієнти можуть отримати висококваліфіковану консультацію лікарів-репродуктологів, пройти комплексне обстеження для з’ясування причин безпліддя. Метод лікування обирається індивідуально для кожної сім’ї, тому глибокий підхід до діагностики безпліддя дозволяє розглянути цю проблему та провести точний аналіз репродуктивних властивостей чоловіка та дружини.

Основною метою діяльності Медичного центру було, є і буде зробити все можливе, щоб щастя материнства відчула кожна жінка, котра звернеться за допомогою до наших фахівців. Лікарі-репродуктологи нашої клініки прикладають багато зусиль та технологій, щоб бажаний результат був здобутий і чоловік та дружина зрозуміли та відчули батьківство.

Лікування безпліддя здійснюється за допомогою сучасних методів, що довели свою ефективність, серед яких застосовуються: індукція овуляції, внутрішньоматкова інсемінація, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), донація ооцитів, сурогатне материнство.

Відділення репродуктивного профілю включає в себе ембріологічний бокс, для здійснення екстракорпорального запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), заморозку (кріоконсервацію) та зберігання ембріонів, яйцеклітин і сперматозоїдів.

Одним із необхідних та найбільш інформативних етапів обстеження пацієнтів є лабораторні дослідження. Наша лабораторія є широкопрофільною та обладнана сучасною аналітичною апаратурою. Багато видів обстежень можуть проводитися в терміновому режимі (CITO!) протягом кількох годин.

Медичний центр «Клініка професора С. Хміля» надає можливість кожній сім’ї, що зіткнулась з проблемою безпліддя, шанс на її усунення. При використанні сучасних допоміжних репродуктивних технологій можливість настання вагітності для жінки зростає в десятки або навіть і в сотні разів. Отож, не варто розчаровуватись і залишатись із проблемою наодинці, а слід звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

Медичний центр «Клініка профессора С. Хміля» нагороджений почесною грамотою Української асоціації репродуктивної медицини за вагомий внесок в розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю і високий професіоналізм та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги», фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» 2011 переможець регіонального рівня у номінації «Послуги» послуги лікувальні та багатопрофільні діагностичні.
Реклама:
124 . 533 . 46212056