Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
АВТОШАНС+

АВТОШАНС+

Додано : 09-02-2016  |  Переглядів : 1533
Автошанс+ – Шини та диски у Львові

Компанія «Автошанс +» займається продажем і установкою шин та дисків з 2000 року. За більш ніж десять років роботи ми напрацювали багатий досвід, встановили найновіше обладнання, що дозволяє нам надавати послуги швидко і якісно. Шини і диски будь-якої конфігурації, асортименту та відмінної якості – ось надійний бар’єр на шляху поганої погоди, розбитих доріг і непередбачених критичних обставин. Шини у Львові продають багато, але надійність надає тільки «Автошанс +».

Продажем покришок і дисків для авто займаються багато фірм. Це досить легко побачити, надіславши запит виду “Львів шини авто” або наприклад, “літні шини Львів” через будь-яку популярну пошукову систему. Проте віртуально існуючі компанії-одноденки багатьом не вселяють довіри. «Автошанс +» реалізує продукцію, зі свого власного складу з реальними адресами. Ми працюємо виключно в рамках закону і керуємося законом про захист прав споживача.

Це – гарантія того, що Ви не придбаєте “кота в мішку”.
Низькі ціни: Ми можемо похвалитися по-справжньому низькими цінами на представлену продукцію, так як є дилерами провідних виробників, всесвітньо відомих в автомобільній галузі. У нашому склад – магазині ціни значно нижче, більшості фірм займаються продажем шин, дисків, коліс і т.д. При цьому вся наша продукція піддалася сертифікації, пройшла ретельне тестування та випробування, тому ми з належною гордістю можемо заявити, що пропонуємо, на Львівському ринку, тільки високоякісний товар. Широкий асортимент експонованих товарів: У нашому магазині завжди в наявності великий вибір автомобільних дисків, шин, коліс і т.д.Так як маємо більше тридцяти фірм – постачальників товарів, і виробників. Ми без проблем підберемо товар, не залежно від року випуску і марки автомобіля. У нашому асортименті є продукція як іноземного, так і вітчизняного виробництва. Наша продукція розрахована на самого різного споживача, з урахуванням побажань усіх власників авто. Консультації фахівців: Важливий плюс в сфері послуг нашої кампанії.

При виборі відповідного товару у більшості покупців виникає маса питань: як правильно підібрати шини та диски; які протектори повинні бути на зимовій гумі: як виміряти розмір дисків; як правильно здійснити монтаж шин і дисків; які шини підійдуть для зимового періоду, а які для річного ; чи можна встановлювати на автомобіль «не рідні» диски, за яких умов варто зберігати колеса і т.д. Усе це важливі питання, на які люди, які не володіють спеціальними знаннями та навичками, не можуть знайти правильної відповіді. У цьому випадку, вам неодмінно допоможуть наші продавці – консультанти, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть визначитися з правильним вибором і доглядом. Підкажуть, якій фірмі віддати перевагу виробнику у вашому конкретному випадку, враховуючи усі фактори, у тому числі фінансові можливості покупця та його побажання з експлуатації автомобіля.

Знаєте три чарівні слова, які допоможуть Вашому автомобілю почувати себе впевнено на будь-якому віражі траси, в дощ або пекучу спеку? Ці слова – шини диски Львів.

Скористайтеся докладною схемою проїзду і приїжджайте до нас, адже ми завжди раді клієнту. Немає можливості приїхати?

Тоді в телефонному режимі висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідний товар і дадуть відповідь на будь-які додаткові запитання.
Реклама:
549 . 6087 . 48600312