Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Артлайт

Артлайт

Додано : 18-04-2016  |  Переглядів : 1131
Ми пропонуємо сучасне світлове та звукове обладнання для концертних майданчиків, громадських закладів, ресторанів та клубів.

Широкий асортимент продукції вітчизняних та європейських виробників - акустичні системи, підсилювачі, мікшерні пульти, рухомі голови, різноманітні прожектори, машини спецефектів - все це допоможе вам втілити будь-які задуми щодо освітлення і озвучення розважального закладу, театральної та клубної сцени, актового або конференцзалу. Проектування та технічне обслуговування, монтаж та консультації фахівців забезпечують увесь спектр послуг щодо супроводу роботи обладання.

Ми представляємо найсучасніше світлове обладнання для шоу та дискотеки - знані європейські торгівельні марки DTS, Coemar, ROBE, GRIVEN, Showtech.

Пропоновані нами акустичні системи, підсилювачі, звукові пульти вітчизняних та європейських виробників (EV, DYNACORD, SOUNDCRAFT, JBL, QSC, DLL, SKV) допомагають вирішити найскладніші питання озвучення розважальних закладів, актових залів та сцени.

Також пропонуємо бюджетні рішення для невеликих кафе, любительської сцени, світлового та музичного супроводу урочистих подій з використанням кращих зразків техніки із КНР. У нас ви знайдете ефективні рішення освітлення об'єктів торгівлі, промисловості, офісів за допомогою сучасних світильників, прожектори та засоби світлового декору для фасадної та ландшафтної підсвітки. Фахова обізнаність з питань новітніх напрямків розвитку світлотехніки допомагає нашим спеціалістам у доборі оптимальних дежерел світла для найвибагливіших клієнтів.

Важливим напрямком роботи за останні роки стало озвучення різноманітних громадських закладів: офісних приміщень, клубів та ресторанів, культових споруд.

Широкий спектр пропонованого обладнання – від китайського Younasi до знаменитих Electrovoice, Dynacord, JBL, оптимальні інженерні рішення, кваліфікований монтаж гарантують стійку репутацію серед наших клієнтів. Ми широко використовуємо професійні системи вітчизняного виробника – MAGNET, PARK AUDIO, які мають безперечний авторитет та репутацію на ринку країни.

Найбільша наша гордість - це висока кваліфікація фахівців, з якими ми в силі вирішити найскладніші технічні проблеми монтажу та подальшого гарантійного обслуговування.
Реклама:
701 . 6017 . 49192948