Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Додано : 22-04-2016  |  Переглядів : 1234
Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Є провідним ЗВО фізкультурного профілю у Західній Україні з давніми традиціями у підготовці фахівців з фізичної культури і спорту.

Матеріально-технічна база: три гуртожитки, студентська їдальня, три навчальні корпуси, комп'ютерні класи, бібліотека, навчально- спортивний комплекс, стадіон з високоякісним футбольним газоном і сучасним покриттям легкоатлетичних бігових доріжок та секторами для стрибків, метань і штовхань, універсальний манеж, спеціалізовані зали для фехтування, боксу і боротьби, відкриті майданчики для спортивних ігор, гімнастичні зали.

З 1998 року ЛДУФК є членом Європейської мережі ЗВО освіти фізкультурного профілю та з 1999 року – членом міжнародної ради фізичного виховання, рекреації та спортивного танцю. Кращі студенти ЛДУФК мають можливість навчатися в ЗВО Євросоюзу. На базі ЛДУФК працюють комплексні наукові групи збірних команд України з різних видів спорту.

У 2019 році на ІІ літніх Європейських іграх у столиці Білорусі Мінську представники ЛДУФК здобули шість нагород. Золоті медалі завоювали борчиня Юлія Ткач, боксер Віктор Вихрист і стрибун у висоту Андрій Проценко. Срібною і бронзовою призерками стали борчині Юлія Хавалджи та Алла Черкасова відповідно. Ще одну «бронзу» виборола каратистка Галина Мельник. А на ХХХІ літніх Олімпійських іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро на бронзову сходинку медального подіуму змагань з веслування на каное зійшов студент ЛДУФК Тарас Міщук. Олімпійські чемпіонки Сочі-2014, багаторазові чемпіонки і призерки чемпіонатів світу та Європи з біатлону Олена Підгрушна і Юлія Джима навчаються відповідно у аспірантурі та магістратурі ЛДУФК. Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка і очільник Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич – почесні доктори ЛДУФК, а легенда Національної баскетбольної асоціації, олімпійський чемпіон Олександр Волков – почесний професор ЛДУФК.

В університеті налагоджені зв'язки з партнерськими організаціями та вищими навчальними закладами Польщі, Словенії, США, Канади, Нідерландів, Німеччини, Естонії, Угорщини, Білорусії, Грузії. З 1998 року ЛДУФК є членом Європейської мережі спортивної науки, освіти і зайнятості (ЕNSSEE); з 2001 року – колективним членом Міжнародної ради здоров'я, фізичного виховання, рекреації, спорту і танцю (ICHPER-SD); з 2002 року – входить до числа членів Асоціації ЗВО фізкультурного профілю країн Східної Європи та Центральнoї Азії.
Перcпeктиви рoзвитку універcитeту пoв'язaні з йoгo євроінтeгpацією тa утвeрджeнням як навчального-мeтодичногo, науково-доcлідногo і спортивно-миcтeцького цeнтpу Укpaїни і Євpoпи.
Реклама:
1039 . 13924 . 47762548