Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Аватон, ПП

Аватон, ПП

Додано : 11-07-2016  |  Переглядів : 1444
Приватне підприємство Аватон, засноване в 2005 році - єдине в Україні підприємство, яке виготовляє махрові вироби трикотажним методом.
Головним напрямком діяльності нашого підприємства являється виготовлення та реалізація виробів з бавовни, таких як: махрові рушники, простирадла, пледи, постільна білизна, тканини, махрові халати. Колектив приватного підприємства Аватон нагороджено золотою медаллю загальнонаціонального конкурсу „Вища проба” за бездоганну якість продукції та послуг.

Ми пропонуємо Вам екологічно чисту продукцію, вироблену з тканини, в якій міститься чиста бавовна, із застосуванням високоякісних барвників. Всі наші вироби -махрові халати, простирадла, пледи, постільна білизна, махрові рушники, шиється на власному виробництві. Вся продукція сертифікована. Товари, які ми пропонуємо, екологічно чисті і гіпоалергенні.

Ми регулярно досліджуємо споживчий попит наших покупців. З цією метою постійно розробляються нові вироби: махрові халати, махрові рушники і простирадла нових дизайнів. Наше підприємство виготовляє махрові пледи і простирадла в широкому асортименті.

У нас Ви знайдете рушники будь-яких розмірів, різної щільності і різноманітних забарвлень. Ми пропонуємо купити махрові рушники в широкому асортименті на будь-який, навіть найвишуканіший смак. Ви можете придбати наші махрові рушники оптом і в роздріб.

Наша продукція користується широким попитом серед населення, про що свідчать позитивні відгуки споживачів зКиєва, Житомира, Львова, Тернополя, інших міст і районних центрів України.

Підприємство постійно працює над вдосконаленням дизайну і якості продукції, розширенням її асортименту. Всі вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають високу гігроскопічність. Маємо можливість виконати індивідуальні замовлення і здійснити прямі поставки продукції, для оптових покупців існує гнучка система знижок.

Умови поставки та розміри товарних партій, систему знижок можете погодити у відділі реалізації.

Сировиною для виробництва махрових виробів від компанії Аватон є 100% бавовняна пряжа.

ВИРОБНИЦТВО МАХРОВИХ РУШНИКІВ ТРИКОТАЖНИМ МЕТОДОМ: У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ?

Махрові рушники користуються величезним попитом у покупців. Адже махра має такі прекрасні властивості як м'якість, міцність, бархатистість. Але українська компанія Аватон вирішила зробити вироби ще більш досконалими. Це єдине підприємство в Україні, яке здійснює виробництво махрових рушників та інших виробів трикотажним методом. Купівля цієї чудової унікальної продукції оптом допоможе вам стати першими серед конкурентом, запропонувавши їм дійсно краще.

В чому суть трикотажного методу?
Цей метод виробництва робить рушники ще більш м'яким. З кожним пранням рушник розпушується, не втрачаючи своїх властивостей вбирання води. Продукція від компанії "Аватон" характеризується великою різноманітністю, кольоровою гамою, різноманітним кількістю розмірів. Тут можна купити як набори махрових рушників, так і окремі одиниці виробів.

Якість продукції бездоганна. Вона виготовлена з 100% натуральної бавовни. Тому вироби є екологічно чистими і не мають негативного впливу на здоров'я людей.

Співпраця з компнії "Аватон" - це можливість отримати надійного партнера, який забезпечить стабільні поставки якісних товарів. Багато покупців в Україні переконалися в тому, що це один з кращих виробників махрових рушників в Україні. Не дарма продукція, виготовлена з натуральних матеріалів, отримала нагороду "Вища проба"! Виробник пропонує широкий асортимент продукції у різноманітній кольоровій гамі і в різних розмірах. Рушники мають дуже цікавий дизайн і відповідають сучасним модним тенденціям.

Ми багато років здійснюємо виробництво махрових рушників трикотажним методом і співпрацюємо з клієнтами по всій Україні. Будемо раді, якщо серед них опинитесь і ви. Переваги, які ви отримуєте - низькі ціни від виробника, безперебійні прямі поставки і знижки постійним клієнтам.
Реклама:
660 . 9241 . 49141044