Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Леоблу, ТзОВ

Леоблу, ТзОВ

Додано : 22-07-2016  |  Переглядів : 1639
Ми - вітчизняне підприємство "Леоблу", яке займається імпортом та продажем рідини для каталізаторів Adblue для вантажівок та легкових автомобілів, моторних та промислових масел, чавунної закордонної арматури та єврокубів.

Для клієнтів ми пропонуємо виключно якісну рідину Adblue будь-якої ємкості (від 20 л до 1000 л). Цей високоочищений розчин карбаміду використовується у якості додаткової робочої рідини у дизельних двигунах стандарту EURO 4 / EURO 5 легкових та вантажних автомобілів, оснащених системою SCR (Selective Catalytic Reduction).

Ми регулярно проводимо акції, за умовами яких Ви можете купити Adblue польського виробництва за значно нижчою ціною. Також у нашому каталозі є Тосол А-40 українського виробництва. Рідина призначена для того, щоб охолоджувати двигуни внутрішнього згорання, а також для того, щоб забезпечувати якість робочої рідини в інших теплообмінних апаратах, які працюють при низьких та помірних температурах.

Наші чавунні засувки та повітряні вантузи теж характеризуються високою якістю. Всі елементи приладів захищені від корозії. Це свідчить про те, що ми пропонуємо якісні, надійні та довговічні прилади, які служитимуть великий проміжок часу.

Ще в нашому каталозі Ви можете купити єврокуб б/у. Він має нижчу ціну, проте гарну якість, яка не втратилася при користуванні. Навіть після багатьох перевезень вертикальні і горизонтальні труби не роз'єднуються, а кожне хрестоподібне з'єднання надійно з'єднане внутрішнім зварним швом.

Ми пропонуємо товар, який завжди є в наявності на складі. Купити пристрої чи рідини можна як оптом, так і в роздріб. Доставку здійснюємо у будь-яке місто України. Оплатити товар можна безготівковим способом.

Компанія «Леоблу» займається імпортуванням європейських товарів та їх продажем в Україні. Товари компанії є необхідними для транспортних фірм, агрофірм, водоканалів, фермерських господарств та ін.

Каталог товарів підприємства представлений такими товарами як: рідина для каталізаторів Adblue; телескопічні корпуси для керування засувками і гідрантами; чавунні фланцеві засувки; повітряні промислові вантузи; моторні та промислові масла; єврокуби б/в. Антифризи, гальмові й ін. спецрідини Косметичні засоби для обличчя Автохімія, автокосметика Арматура промислова трубопровідна Зварювальні електроди Видувна споживча тара Автомастила Арматура запірна Єврокуб Антифризи та тосоли Електроди зварювальні, флюси
Реклама:
409 . 10492 . 41189509