Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ТМ Будмікс

ТМ Будмікс

Додано : 17-01-2017  |  Переглядів : 1266
ТМ «БУДМІКС» - ЯКІСНІ БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ!!! ПП «ЕКОПАЛ ГРУП»

Види діяльності компанії:
1. Власне виробництво: сухі будівельні суміші – клеї (для плиток та каменю, для піно-, газо- та керамоблоків, для систем утеплення фасадів); фуги; штукатурки та шпаклівки (гіпсові, цементно-вапняні, вапняні типу «ШТУК»); ґрунтівки; бетонконтакт; грунт-фарба; декоративні штукатурки типу «КОРОЇД» , «ШУБА», «МОЗАЇКА», вапняні екологічні фарби, матеріали для влаштування підлог (стяжка та самовирівнююча підлога); гідроізоляції двокомпонентні (для ванних кімнат, душових, терас, балконів, а також для басейнів).
2. Великий асортимент матеріалів для теплоізоляції фасадів: армуюча сітка, плити пінополістирольні (ПСБ-С-25 та ПСБ-С-35), дюбеля, кутники з сіткою, стартові планки, фарби ТМ «БУДМІКС» як для фасадів, так і для внутрішніх робіт.
3. Власна кольорувальна студія.
Компанія «ЕКОПАЛ ГРУП» відома на ринку будівельних матеріалів під ТМ «БУДМІКС». За останні 6 років, провівши кардинальний ребрединг торгової марки та вдосконалення рецептур, підприємству вдалося вийти в число лідерів серед виробників сухих будівельних сумішей України.

Основою успіху підприємства є незмінна та висока якість усієї продукції. Велика увага приділяється контролю якості на заводі, а на особливо відповідальні продукти, такі як гідроізоляції та системи утеплення фасадів, постійно проводяться сертифікаційні випробовування у незалежних лабораторіях.

Окрім класичних продуктів (клеїв для керамічної плитки, цементних та гіпсових штукатурок тощо) ми звертаємо увагу наших клієнтів на систему екологічно чистих вапняних матеріалів типу «ШТУК», де в комплексі пропонуємо штукатурки, шпаклівки, силікатну грунтівку та вапняні фарби.

ТМ «БУДМІКС» пропонує великий вибір продукції високої якості для комплексного утеплення фасадів та повний спектр матеріалів для внутрішнього оздоблення приміщень.

Сучасні матеріали ТМ «БУДМІКС» дозволять вирішити як проблеми з енергозбереженням будівель, так і з екологічністю та комфортом у помешканнях людей. Саме якість та екологічність наших матеріалів високо оцінюють майстри, будівельні бригади, а також великі будівельні корпорації.

«БУДМІКС» це:
• багатолітній досвід фахівців;
• власні оригінальні рецептури;
• модифікуючі добавки від кращих світових виробників;
• оперативне реагування на запити ринку та побажання майстрів;
• виготовлення продукції з характеристиками, заданими замовником;
• прийнятні ціни при належній якості.

ТМ «БУДМІКС» гарантує стабільну якість, конкурентну ціну, найкращі умови співпраці постійним клієнтам.
Реклама:
941 . 13652 . 48683765