Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Союз Логістик, ТОВ

Союз Логістик, ТОВ

Додано : 14-08-2019  |  Переглядів : 1566
«Союз логістик» - це успішна організація з великими можливостями, де Вас очікує найкраще обслуговування і звичайно ж надання тільки якісної продукції. Ми торгова компанія, яка продає будівельні сипучі матеріали і надає транспортні послуги самоскидами. Звертаючись саме до нас, Ви забезпечуєте себе кращими послугами і матеріалами, які відіграють вагому роль в будь-якому будівельному процесі.

Компанія «Союз логістик»веде свою успішну діяльність протягом довгих років і все це завдяки чесному і відповідального підходу до своєї роботи. Починалося все з однієї людини, його звуть Юрій. Він вірить в Бога, проводячи час у молитві, він зрозумів, що будувати бізнес потрібно тільки з командою таких же віруючих людей. Чим більше довіру до людей, тим чистіше результат діяльності. Починалося все з відносин з представником одного з кар'єрів. Згодом наша компанія завойовувала довіру до себе і інші кар'єри до співпраці. На сьогоднішній день ми співпрацюємо практично з усіма кар'єрами не тільки Дніпропетровської області, а й всієї України. Жоден робочий день не проходить без молитви, від цього зростає і прозорість усіх наших угод з клієнтами. Серйозний підхід до своєї справи,

Широкі можливості організації «Союз логістик» допомагають проводити поставки щебеню , піску , шлаку , а також вантажоперевезення на найвищому рівні, задовольняючи абсолютно всі запити клієнтів. На нас можна покластися і звичайно ж довірити вирішення всіх питань стосовно будівельних послуг, оренди спецтехніки, спилювання дерев і навіть вивезення сміття! Ми дбаємо про те, щоб благоустрій навколишньої середовища завжди було на першому місці, і Ваше життя не обтяжує зайвими турботами.

На сьогоднішній день ми є одними з лідерів ринку в своєму сегменті. Наша компанія «Союз логістик» обслуговує близько 300 підприємств щорічно. Це в середньому 10000 замовлень на рік. За рекомендаціями до нас приходять щорічно 10% нових клієнтів. Ми дотримуємося середньої ціни ринку, при цьому орієнтовані на найвищий сервіс у наданні послуг. Розумне співвідношення ціни і якості дозволяє всім клієнтам не обмежувати себе і купувати потрібну кількість товару.

В інтернет магазині нашої компанії Ви зможете придбати матеріали які користуються попитом в будівництві круглий рік: щебінь всіх фракцій, пісок річковий, шлак відвальний, шлак гранульований і фракційний.

Продаж продукції нашої компанії спрямована на оптового покупця. В такому випадку придбання є дуже зручним і вигідним для клієнта, враховується безліч привілеїв і вигідних пропозицій.

У нас з багатьма кар'єрами звідки здійснюється відвантаження матеріалу за час співпраці склалися тісні ділові відносини, тому ми можемо надати великі знижки на їх продукцію. У разі якщо клієнт замовляє великий обсяг продукції ми надаємо гідні знижки на доставку і матеріали.

Схема роботи з нашою організацією досить проста. У нашому інтернет магазині кожен клієнт знаходить потрібну позицію, залишає повідомлення або дзвонить менеджеру, менеджер прораховує вартість за заявкою і видає результат. Також, зателефонувавши нам по телефону, який вказаний на сайті, Ви можете проконсультуватися з будь-якого питання. Команда професіоналів своєї справи допоможе з вирішенням будь-яких проблем. Компанія «Союз логістик» - це справжній показник якості, надійності, чесності та відповідальності!

Графік роботи
понеділок 09:00 18:00
вівторок 09:00 18:00
середа 09:00 18:00
четвер 09:00 18:00
п'ятниця 09:00 18:00
субота вихідний
неділя 11:00-18:00
Реклама:
© 2013-2022 VARTUA.COM
90 . 1261 . 38866851