Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ВЕТІКО, клініка для тварин

ВЕТІКО, клініка для тварин

Додано : 05-04-2022  |  Переглядів : 317
Ветеринарна клініка «Ветіко» це багатопрофільна клініка в місті Львів, де вашому улюбленцю буде надана кваліфікована та грамотна допомога. Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців у сфері профілактики та лікуванні різноманітних захворювань, вашій тваринці буде поставлений правильний діагноз та своєчасно назначене необхідне лікування. А проведений медикаментозний огляд нашими ветеринарами дозволить вам бути впевненими, що ваш улюбленець повністю здоровий. Наші лікарі регулярно вдосконалюють свої знання і підвищують свою кваліфікацію на різноманітних конференціях та міжнародних ветеринарних конгресах.

Також, хочемо зазначити, що у нашій клініці встановлено найсучасніше обладнання за допомогою якого ми швидко та точно поставимо діагноз, а також можливо здати лабораторні аналізи та зробити УЗД, рентген, ЕКГ та ЕХО серця.

На території нашої клініки знаходиться комфортний цілодобовий стаціонар, в якому вашому улюбленцю нададуть необхідну допомогу та належну увагу. Наш медичний персонал зробить все, щоб ваш улюбленець швидше одужав і повернувся додому.

Ми дбаємо про наших чотирилапих пацієнтів та їх господарів і розуміємо, що не завжди є можливість завести свого улюбленця в клініку, тому у нас є послуга виклик лікаря додому, що є дуже зручно.

В клініці «Ветіко» ви зможете вакцинувати своїх тварин та зробити чіпування.
Реклама:
464 . 14000 . 41171195