Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ТОП Переклад Бюро перекладів

ТОП Переклад Бюро перекладів

Додано : 15-06-2022  |  Переглядів : 211
Бюро перекладів «ТОП ПЕРЕКЛАД» пропонує:
- письмові переклади документів (стандартних документів, технічний, юридичний та ін.);
- терміновий переклад (термінові переклади);
- завірення перекладу печаткою агенції;
- нотаріальне засвідчення перекладу (нотаріальний переклад);
- присяжний переклад (польська та ін.);
- послуги усного послідовного перекладу;
- послуги усного синхронного перекладу;
- апостиль та легалізація документів для фізичних та юридичних осіб.

Ви досі шукаєте чи вагаєтеся хто зміг би Вам допомогти із перекладом у Львові? Тепер жодних сумнівів! Наша перекладацька агенція - це молода компанія, створена у місті Львові спеціалістами, які працюють уже більше 10 років не тільки у сфері перекладу, а й у сфері апостилювання та легалізації документів. Ми знаємо толк у цьому!

Кожен клієнт для нас особливий, а до кожного замовлення ми знаходимо індивідуальний підхід. Завдяки такому підходу до роботи ми з впевненістю можемо сказати, що наше бюро перекладів найкраще, адже ми гарантуємо якість перекладу! Окрім менеджерів, які з Вами спілкуються та надають консультації, у нас дистанційно працюють перекладачі, які вже напрацювали не меншу кількість років досвіду роботи. Завдяки такій команді та злагодженій роботі цієї команди кількість наших задоволених клієнтів надзвичайно швидко зростає! Ми співпрацюємо із найкращими перекладачами Львова та України! Також ми працюємо із носіями мови.

Наші менеджери - це професіонали у цій сфері діяльності. Тому Ви можете звертатися щодо будь-яких питань стосовно перекладу або легалізації. Вважаємо, що на кожне Ваше запитання у нас буде відповідь, яка допоможе Вам вирішити власні питання або ж підготувати документи.

Наш другий девіз не тільки у роботі, а й у житті - ”Якщо вже щось робити, то тільки ідеально”, тому ми позиціонуємо себе як професіонали у своїй справі, які за понад 10 років роботи звикли виконувати свою роботу якнайкраще!!!

У нашій Перекладацькій агенції у Львові ”ТОП Переклад” завжди радо та із усмішкою Вас зустрінуть наші працівники, із радістю допоможуть. Будемо Вас раді бачити!

Тому не зволікайте - почніть співпрацю з нами уже сьогодні!

Робочі години: Пн – Пт: 09:00 – 19:00
Субота: 10:00 - 15:00
Реклама:
522 . 5107 . 48599332