Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Компанія «Граніт-Стиль»

Компанія «Граніт-Стиль»

Додано : 24-06-2022  |  Переглядів : 197
Компанія “Граніт-Стиль” у Львові пропонує широкий асортимент високоякісних виробів з природного каменю українських родовищ.

Ми пропонуємо:
■ Гранітну і Базальтову бруківку
■ Гранітні і базальтові бордюри
■ Гранітні, Базальтові сходи
■ Сходи з пісковика
■ Підвіконня з натурального каменю (пісковик, граніт, базальт)
■ Облицювання фасадів (гранітом,базальтом, пісковиком)
■ Облицювальний природній камінь
■ Бетонні огорожі з додаванням гранітного відсіву

В чому ж переваги колотої гранітної бруківки перед іншими покриттями для доріг?
Екологічність
На відміну від асфальту, бруківка не виділяє шкідливих летучих ручовин, а також не порушує природню потребу зелених насаджень і газо- і водообміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоров’ї жителів. Без радіації!

Зручність при ремонті
При необхідності проведення ремонтних робіт ( наприклад прокладка підземних комунікацій і т. д.) тротуарну бруківку можна легко розібрати, провести необхідні роботи і її ж укласти знову. А як осяде – недовго вийняти, підсипати грунт і відновити покриття. Бруківку рекомендується використовувати в міських умовах в місцях пролягання підземних комунікацій.

Економічність
Вартість кладення бруківки не набагато дорожче асфальту. Однак, завдяки міцності і довговічності, вона не потребує частого ремонту і поновлення.Вже через рік експлуатації різниця в ціні перекривається. А в майбутньому експлуатаційні витрати на бруківку будуть у 2-3 рази нижчі ніж при асфальтному покритті.

Міцність та довговічність
Бруківка з натурального граніту має більш міцну структуру порівняно з іншими матеріалами ( не менше 100 МПа, морозостійкістю 100 ), що немаловажне в наших кліматичних умовах, переносить перепади температури і при правильному укладанні служить набагато довше ніж інші покриття. До того ж, при природному кліматичному нагріванні, бруківка не пом’якшується й зберігає свої міцні властивості.

250 років
Граніт, на відміну від мармуру, не потребує додаткового захисту від механічних пошкоджень і впливу кислотовмістких рідин.

Термін служби бруківки
Естетичність
Кольорова гама бруківки може бути різноманітна, а кольорова насиченість з часом не втрачається. Узор на камені не повторюється, що додає дорожньому покриттю неповторності і престижності.

Гранітна колота бруківка, яку пропонує “Граніт-Стиль” у Львові, відповідає усім необхідним вимогам і передбачає декілька варіантів кольорів і розміру.

Графік роботи магазину:
пн-пт: 10:00 - 18:00
сб-нд: вихідний
Реклама:
798 . 15439 . 41194456