Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Skin Studio Beauty FULL | Косметологія, корекція фігури, лазерна епіляція у Львові

Skin Studio Beauty FULL | Косметологія, корекція фігури, лазерна епіляція у Львові

Додано : 31-08-2022  |  Переглядів : 178
Skin Studio Beauty FULL – центр косметології у Львові, де представлені класичні косметологічні процедури (чистки, пілінги, маски для обличчя), сучасні апаратні методики омолодження та корекції фігури, а також лазерна епіляція на апараті Triton Diolaze XL.

Широкий спектр наявних технологій дозволяють задовольняти любі потреби клієнта по роботі з обличчям як, до прикладу, розгладження зморшок, покращення тонусу шкіри та її кольору чи загальне омолодження. Окрім цього, в Beauty FULL проводиться лікування таких дефектів шкіри, як пігментація, судинні прояви, купероз, розацеа та інше. При цьому, без ін’єкцій та довгого реабілітаційного періоду, адже всі процедури є неінвазивними.

Для роботи по тілу, є декілька апаратних процедур, які є дієвими окремо кожна, але також доповнюють одна одну. Завдяки цьому, у досить короткий проміжок часу вдається зменшити жирові відкладення, позбутись целюліту чи розтяжок та просто підтягнути тіло, зробити його стрункішим та здоровішим. Варто зазначити, що усі процедури є апаратними, без хірургічного втручання. Вони є приємними, адже в процесі відчувається тепло та приємний масаж, а до того ж не лишається синців чи пошкоджень судин, як у ручних чи баночних масажах.

У закладі затишна атмосфера, красивий інтер’єр, привітний персонал, який запропонує смачну каву з шоколадкою та спеціалісти з медичною освітою. У нас ви зможете, як задовольнити свої потреби, так і приємно провести час, відпочити, відновитись.
Реклама:
426 . 6899 . 42182222