Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ТзОВ «Термомір», виробник високоточної вимірювальної техніки, автоматики, термообладнання

ТзОВ «Термомір», виробник високоточної вимірювальної техніки, автоматики, термообладнання

Додано : 30-09-2022  |  Переглядів : 509
ТзОВ "Термомір": Національний виробник високоточної вимірювальної техніки, автоматики та термообладнання для промислових та метрологічних цілей. Засноване у 2009 році.

Мета нашого підприємства полягає у забезпеченні потреб промислових та метрологічних вимірювань температури на вітчизняному ринку якісною та, водночас, недорогою продукцією власного виробництва.

Як помітно з назви, основною спеціалізацією підприємства є виробництво приладів для вимірювання температури: від термоперетворювачів до цифрових вимірювачів-регуляторів. Також до основного профілю належить таке термообладнання, як термостати: рідинні, сухоблочні (твердотілі) та сухоповітряні, а також трубчасті печі і т. д. Численні конструктивні модифікації нашого обладнання задовільняють широкий спектр нюансів у прикладних застосуваннях.

Серед продукції присутня ціла категорія вимірювальної техніки для метрологічних цілей: високоточні термостати, цифрові омметри, мілівольтметри, міліамперметри, а також термометри, в тому числі переносні, багатоканальні та підвищеної точності.

Поряд із серійною продукцією здійснюємо виконання і ексклюзивних замовлень. Зокрема, у такій співпраці, для пожежних лабораторій ДСНС України було створено серію спеціальних дослідних установок. Також проводимо роботи по модернізації чи ремонту застарілого обладнання. Як приклад можна назвати модернізацію трубчастих і муфельних печей , метрологічного обладнання, газових хроматографів , що в основному зводилось до заміни регуляторів температури, первинних термоперетворювачів, тощо.

Традиційно, нас та нашу продукцію можна побачити на щорічних спеціалізованих виставках «Електрика» та «Тепло. Вода. Повітря» (Львів).

Співпрацюємо із фірмами: НВО «Термоприлад» (Львів), ДНВП «Термоприлад-3» (Львів), ТзОВ «Нафтохімприлад» (Київ), ПП «КБ Потенціал» (Львів) та багатьма іншими.
Реклама:
592 . 15637 . 49177331