Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Гідравлік Лайн, продаж та ремонт гідравлічного обладнання

Гідравлік Лайн, продаж та ремонт гідравлічного обладнання

Додано : 20-10-2022  |  Переглядів : 716
Гідравлік Лайн спеціалізується на продажі, ремонті і обслуговуванні гідравлічного обладнання в Україні для приватних осіб і компаній!

«Гідравлік Лайн» — динамічно розвивається, на ринку гідравлічного обладнання України. З 2007 року ми надаємо своїм клієнтам кращі умови з продажу і ремонту гідравліки.

Магазин гідравліки "Гідравлік Лайн"
На території підприємства працює магазин гідравлічного обладнання, де Ви можете підібрати і придбати все: від манжетов і фітингів до великих гідравлічних установок.

Так само пропонуються послуги з ремонту, монтажу, розробки та виробництва деталей, запасних частин по потрібним характеристикам і технічним параметрам.

На даний момент наша компанія займає лідируючі позиції на ринку гідравліки в Україні. Тільки професійний підхід, кращі товари, якісні послуги і конкурентні ціни!

Гідравлічне обладнання:

• Гідронасоси (шестеренні, поршневі, пластинчасті, гвинтові, ручні) і аксесуари до них;
Основні бренди: Vivoil, Cassapa, Bucher, Samhydraulik, Atos, Marzocchi, Orsta, Bosch Rexroth, Kawasaki, Denison, Vickers, Parker, Hydro Leduc, Metaris, Yuken, Sauer Danfoss, Haldex, Caproni, Berarma, Duplomatic, Ronzio, Eckerle, B & C, Sunfab, Hywa, Hidromas, Galtech, Veljan, Hydraut, Hawe, Hidrocel, Liwa і ін.

• Гідромотори (героторні, шестеренні, поршневі, пластинчасті і ін.)
Основні бренди: Calzoni, Intermot, Samhydraulik, Vivoil, Cassapa, M + S, Bucher Hydraulics, Marzocchi, Bosch Rexroth, Kawasaki Staffa Motors, Denison, Vickers, Orsta, Parker, Hydro Leduc, Yuken, Sauer Danfoss, Haldex, Caproni, B & C , Sunfab, Hydraut, Veljan, Galtech і ін.

• Гідроциліндри (телескопічні, поршневі, плунжерні);
Основні бренди: Hydraulic Line, Contarini, Bosch Rexroth, Atos, Vickers, Orsta, Parker, Ponar, Hywa, Binotto, Hidromas і ін.

• Труби хонінговані, штоки хромовані, манжети і ущільнення гідравлічні, комплектуючі (кришки, поршні, вушка, підшипники сферичні) для виробництва та ремонту гідроциліндрів;
Основні бренди: Nimet, Zelezarny Podbrezova, Benteler AG, Marcegaglia Spa, Stelmi Italia Spa, IGR, Peninsula de Vastagos, Cromsteel, MacPower, Naldoni & Biondi, Eurosnodi, Guarnitec, Seal-Tech, Castas і ін.

• Клапани гідравлічні (розподільники, запобіжні, гальмові, редукційні, регулятори витрати і ін.)
Основні бренди: Atos, Aron, Duplomatic, Ponar, Denison, Orsta, Bucher Hydraulics, Bosch Rexroth, Command Control, Sun Hydraulic, Vickers, Parker, Yuken, Sauer Danfoss, Hawe, Brevini Hydraulic, Walvoil, Hydrocontrol, Oil Control, MTC, Bluetech, Winmann, Freeway, Hydronit і ін.

• Фільтра гідравлічні і фільтроелементи до них (всмоктувальні, напірні, зливні, лінійні)
Основні бренди: Hydac, Internormen, Pall, Filtrec, Sofima, Mahle, MP Filtri, Vickers, Parker, Yuken, OMT, Orsta і ін.

• Акумулятори гідравлічні - гідроакумулятори (мембранні, балонні, поршневі) і аксесуари до них.
Основні бренди: Saip, Epoll, Fox, Olaer, Hydac, Bosch, Parker, Orsta, Yuken, і ін.

• Охолоджувачі, холодильники, теплообмінники для систем гідравліки (повітряні, водяні (кожухотрубчасті, пластинчастого)
Основні бренди: Emeggi, Oesse, Asahydraulik, Olaer, Hydac, Bosch, Parker, OMT, Scoda, AKG, Sesino і ін.

• Аксесуари для гідравліки (фланці кріплення насоса до електродвигуна, муфти насосів і моторів, датчики обертів моторів, заливних горловин, покажчики і датчики рівня масла в гідросистемах, плити і блоки для розподільників і гідравлічних клапанів, баки, амортизатори та ін.)
Основні бренди: KTR, OMT, MP Filtri, Hydac, Stauff, Parker, LMC, та ін.

• Фітинги, шланги, відводи, фланці, скоби кріплення труб, бистросьемние з'єднання (БРС), кульові крани і аксесуари для розведення і підключення виконавчих органів гідравлічних систем;
Основні бренди: Hansa Flex, Rastelli, Vitillo, Hydac, Cast, Faster, Gemels, Pister Walterscheid, Parker, Avit, Havit, PM Fittings, Ditzel, Stauff, LMC, і ін.

• Гідравліка тягачів і спецтехніки (коробки відбору потужності, насоси дозатори, насоси на КОМ, пневмоклапани, баки, гідроциліндри);
Основні бренди: Hywa, Hidromas, Hidrocel, Parker, Aber, Liwa, OMFB, Cassapa, Hydro Leduc, S.T.M. Partner, Volvo та ін.

Продукція компанії використовується в багатьох промислових галузях, серед яких можна виділити ряд основних:
• металургія
• сільське господарство
• дорожньо-будівельна галузь
• будівництво
• гірничо-шахтна галузь
• комунальне господарство
• машинобудування
• видобуток корисних копалин
• альтернативна енергетика
• підйомно-транспортна техніка та обладнання

Гідравлік Лайн - компанія №1 в Україні по комплексному підходу і вирішення багатьох завдань з гідравліки.

Послуги компанії:
Проектування, розробка і виготовлення гідравлічних станцій (гідростанцій, маслостанцій)
Згідно технічних завдань замовників, розробка тех.задания з гідравлічних систем будь-якої складності, під проекти всіляких напрямів. Станції виробляються під. брендом Hydraulic Line, розробка, проектування, складання компактних мінігідростанцій Hydronit.

• Проектування, виробництво і ремонт гідроциліндрів.
Ремонт гідроциліндрів може включати в себе ряд основних робіт:
заміна та виготовлення хромованого штока гідроциліндра; виготовлення та заміна гільзи гідроциліндра; доробка, виготовлення, відновлення (поршня, передній кришки, вушок і кріплень гідроциліндра); заміна всіх гумотехнічних ущільнень гідроциліндрів; шліфування і хонінгування гільзи гідроциліндра в разі дрібних дефектів.

• Діагностика та ремонт поршневих (аксіально-поршневих і радіально-поршневих) насосів (гідронасосів), моторів (гідромоторів).
Гідравлік Лайн надає послуги з діагностики та ремонту аксіально-поршневих насосів і гідромоторів на імпортну техніку таких брендів:
Linde, Sauer Danfoss, Uchida Hydromatik, Hydromatik, Kawasaki, Parker, Eaton, Vickers, Caterpillar, John Deer, Holmer, Case, Volvo, Kayaba, Bosch Rexroth, Massey Ferguson, Claas, Atlas, Zeppelin, JCB, Terex і безліч інших виробників .

• Гідрофікація (встановлення гідравліки на спецтехніку)
Установка гідравліки на вантажні авто і спецтехніку:
- тягачі;
- крани-маніпулятори;
- бензовози і цистерни;
- трали та платформи для перевезення габаритних вантажів;
- підйомні крани;
- бурова та землеритна техніка.

Можливості Гідравлік Лайн цим не обмежуються наші дорогі клієнти і потенційні замовники.
Фахівці компанії виконують весь спектр послуг по ремонту гідравлічного обладнання, адже ремонт гідравліки на сьогоднішній день є однією з найпоширеніших проблем у власників техніки. Тому тільки професійний підхід і точна діагностика дозволяють нам виявляти навіть самі непомітні несправності в гідравлічних системах і усувати їх. Все обладнання минуле ремонт в Гідравлік Лайн випробовується на стенді, і передається замовнику в справному стані. Наша компанія - професіонал у сфері ремонту гідравліки.
Реклама:
535 . 5654 . 48599879