Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Центр Ендопротезування та артрології

Центр Ендопротезування та артрології

Додано : 26-10-2022  |  Переглядів : 510
Центр Ендопротезування та Артрології

Основні напрямки роботи:
• Всі види остеосинтезу із застосуванням найсучасніших матеріалів і методик
• Лікування переломів апаратами зовнішньої фіксації
• Артроскопічні операції на зап'ястковому, плечовому, колінному, гомілковоступневих суглобах.
• Ендопротезування кульшового суглобу, а також колінного, гомілковостопного, ліктьового, плечового суглобів, суглобів кисті і стопи
• Оперативне і консервативне лікування тунельних синдромів верхньої та нижньої кінцівок
• Оперативні втручання при сухожильно - м'язових пошкодженнях
• Ударно-хвильова терапія при хронічних дегенеративно-дистрофічних процесах

Заради вашого здоров'я в нашому центрі ендопротезування та артроскопії об'єднані багаторічний досвід, сучасне лікувально-діагностичне та реабілітаційне обладнання, комфортні умови перебування та обслуговування.

Василов Валентин Васильович - завідувач Ортопедо-травматологічним відділенням обласної клінічної лікарні м. Чернівці

Кандидат медичних наук, магістр медицини, лікар вищої кваліфікаційної категорії, 1982 року народження, в 1999 році поступив і в 2005році закінчив лікувальний факультет Буковинського державного медичного університету. З 2003 по 2005 рік працював медичним братом у відділенні ортопедії та травматології.

Після закінчення інституту у 2005 - 2008 роках проходив інтернатуру по спеціальності хірургія на базі Обласної клінічної лікарні. В 2008 році отримав звання магістр медицини. По закінченню інтернатури на протязі шести місяців пройшов спеціалізацію по травматології та ортопедії. З травня 2009 року працює в ортопедо-травматологічному відділенні Обласної клінічної лікарні лікарем травматологом. З 2009 року являється членом обласного наукового товариства травматологів-ортопедів. В 2009 працював на посаді асистента кафедри травматології та ортопедії Буковинського державного медичного університету. З 2015 року є членом AO Trauma.

У 2018 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Білатеральні переломи стегна у постраждалих з політравмою» за спеціальністю травматологія та ортопедія. З 2018 року обіймає посаду завідувача ортопедо-травматологічного відділення Обласної клінічної лікарні. Являється співавтором колективної монографії. Має чотирнадцять друкованих статей, а також п’ять патентів на винахід, зареєстрованих в Державному департаменті інтелектуальної власності України.

Приймав участь більше ніж у 100 науково-практичних конференціях. Читає лекції та проводить практичні заняття в Чернівецькому медичному коледжі. Проходив стажування у Німечинні, Великобританії, Литві, Турції, Польші, Чехії та Австрії. Спеціалізується на артроскопії, ендопротезуванні великих суглобів, травмі кінцівок, вертебрології та естетичній ортопедії.
Реклама:
268 . 3014 . 50503171